WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8494 -0.01%
EURO 35,6991 0.03%
ALTIN 2.560,800,63
BITCOIN 2193161-0,63%
2024 Babalar Günü Duygu Yüklü Mesajlar: Babalar Günü kutlu olsun mesajları duygu ve anlam yüklü mesajları, Resimli-Uzun-Kısa Babalar Günü mesajları
  • World of Türkiye
  • Gündem
  • 2024 Babalar Günü Duygu Yüklü Mesajlar: Babalar Günü kutlu olsun mesajları duygu ve anlam yüklü mesajları, Resimli-Uzun-Kısa Babalar Günü mesajları

2024 Babalar Günü Duygu Yüklü Mesajlar: Babalar Günü kutlu olsun mesajları duygu ve anlam yüklü mesajları, Resimli-Uzun-Kısa Babalar Günü mesajları

Babalar Günü bu yıl 16 Haziran'da Kurban Bayramı ile birlikte kutlanıyor. Hayatımızda özel bir yere sahip olan babalarımız için en anlamlı mesajları seçmek istiyoruz. İşte Babalar Günü'nde babanıza gönderebileceğiniz en yeni ve en güzel mesaj seçenekleri...

16 Haziran 2024 14:36
2024 Babalar Günü Duygu Yüklü Mesajlar: Babalar Günü kutlu olsun mesajları duygu ve anlam yüklü mesajları, Resimli-Uzun-Kısa Babalar Günü mesajları
0

BEĞENDİM

2024 Babalar Günü Mesajları ve Kutlama Sözleri

1. Seninle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babacığım.

2. Kalbi her zaman cömert, şefkat ve sevecen duygularla dolu olan canım babam! Babalar Günü’nü tebrik ederim. İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin.

3. Sen yanımdayken ben, dünyanın en mutlu çocuğuyum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Babalar Günü İçin Anlamlı ve Duygu Yüklü Mesajlar

1.Beni, üzerime sabır tohumları atarak sevgi ile büyüttün. Fedakârlığın ve bitmeyen sevgin için sana minnettarım. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

2.Ailemin reisi, benim canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

3. Dünyanın döndüğünden, ateşin yaktığından şüphelen ama benim seni sonsuz bir sevgiyle sevdiğimden asla şüphelenme fedakâr babam! Günün kutlu olsun.

Babalar Günü’nde Babalarımıza Özel Mesajlar

1.Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

2. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

3. İlk adımımı atarken sen elimden tutuyordun. Şimdi de manevi desteğinle her zaman elini elimin üzerinde hissediyorum. Her daim yanımda olman dileğiyle güzel babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Babalar Günü’nde En Güzel ve Anlamlı Mesajlar

1. Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

2. Sonsuz bir sevgi, muhteşem bir şefkatle beni seven babam, sana layık olmak için her şeyi yaparım. Varlığından her zaman güç alıyorum. İyi ki yanımdasın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

3. Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun.

Komik Babalar Günü Mesajları

1. Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Benim babam zaten kral. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

2. Sen pelerin giymeyen bir süper kahramansın. Mükemmel bir gün geçir Superman! Babalar Günü’n kutlu olsun.

Bu özel günde babanıza olan sevginizi ve minnettarlığınızı en güzel mesajlarla ifade edin. Babalar Günü’nüz kutlu olsun!

Gündem haberlerini takip etmek için hemen tıklayın ve güncel haberlerden anında haberdar olun!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.