WOTTV E-DERGİ
DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22199351,07%
Ahlat’ta yerel seçim mesajı!

Ahlat’ta yerel seçim mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 952. Yıl Dönümü etkinliklerinde, Bitlis Ahlat'ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yerel seçimlerle ilgili mesajlar verdi.

25 Ağustos 2023 17:13
Ahlat’ta yerel seçim mesajı!
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 952. Yıl Dönümü etkinliklerinde, Bitlis Ahlat’ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yerel seçimlerle ilgili mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 952. Yıl Dönümü etkinliklerinde konuştu. Erdoğan, “Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet nesli olarak birlikte geleceğe yürüyoruz” dedi.

Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Gençlerimizi Malazgirt Ruhu’nu yaşattıkları için kutluyor, her birini alnından öpüyorum.

Biz ecdadın zaferlerini şeref madalyası olarak göğsümüzde iftiharla taşıyoruz. Bizi anlamak, tanımak isteyenler hiç uzağa gitmesin, buraya gelsin. Ahlat’ı, Malazgirt’i ziyaret etsinler.

Ahlat, 8200 ecdad mezarı ile birlikte bu topraklardaki mevcudiyetimizin sicil belgesidir. Her bir şahideyi, aynı zamanda bir hafıza kaydı olarak görüyoruz. Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet nesli olarak birlikte geleceğe yürüyoruz.

Zaferler ayı olarak tarihimize geçen ağustos ayını anlamına uygun şekilde idrak ediyoruz. Yarın inşallah Malazgirt’te olacak, 30 Ağustos’u Ankara’da kutlayacağız. Ardından 29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşmanın sevincini yaşayacağız. Daha güçlü bir geleceğe yürüyeceğiz. Bu seneyi en güzel şekilde değerlendirmenin gayretindeyiz.

Ahlat'ta yerel seçim mesajı!

Yerel seçim mesajı

31 Mart’ta başta İstanbul, Ankara olmak üzere, buraları şu anda çöp, çukur, çamura çeviren zihniyetten geri alıyor muyuz?”

Ahlat'ta yerel seçim mesajı!

Ahlat Selçuklu Mezarlığı’na ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile birlikte Malazgirt Zaferi’nin 952’nci yılında Ahlat Selçuklu Mezarlığı’nı ziyaret etti.

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.