WOTTV E-DERGİ
DOLAR 33,1433 0.01%
EURO 36,1180 0.34%
ALTIN 2.559,280,34
BITCOIN 22492631,59%
Erden Timur İstifa Etti, Galatasaray’dan Neden İstifa Etti? Erden Timur Mesleği Ne, Ne İş Yapıyor?
  • World of Türkiye
  • Spor
  • Erden Timur İstifa Etti, Galatasaray’dan Neden İstifa Etti? Erden Timur Mesleği Ne, Ne İş Yapıyor?

Erden Timur İstifa Etti, Galatasaray’dan Neden İstifa Etti? Erden Timur Mesleği Ne, Ne İş Yapıyor?

Gündemde Galatasaray başkan yardımcısı Erden Timur'un istifası var. Timur'un neden istifa ettiği ve Erden Timur'un ne yaptığı soruları merakla araştırılıyor. Erden Timur istifa etti mi? Galatasaray'dan neden istifa etti? Erden Timur ne iş yapıyor?

4 Haziran 2024 14:36
Erden Timur İstifa Etti, Galatasaray’dan Neden İstifa Etti? Erden Timur Mesleği Ne, Ne İş Yapıyor?
0

BEĞENDİM

Erden Timur istifa edecek mi? Galatasaray başkan yardımcısı Erden Timur’un istifa edip etmediğini ve neden istifa ettiğini merak ediliyor. Erden Timur, Galatasaray’da Sportif Aş’taki görevinden ayrıldığını söyledi. Erden Timur, “14 ay dayanabilmemin tek sebebi Galatasaray’dır” dedi. Erden Timur istifa etti, Galatasaray’dan neden istifa etti? Erden Timur ne iş yapıyor? Detaylar haberimizde…

Erdem Timur istifa nedeni

erdem-timur- istifa -nedeni

Erden Timur Neden İstifa Etti?

Süper Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur basına açıklama yapıyor.

Timur’un sözlerinden önemli noktalar:

Kolay bir basın toplantısı olmayacak tabii. Elimde olmayan nedenlerden dolayı 1 aydır, belki 1 ayı daha geçkindir gündemi meşgul ettiğim için kamuoyundan özür diliyorum.”

Erden Timur: “Ben şampiyonluktan 1-1.5 ay önce başkanımıza konuyu ilettim. Yönetim listesi verilmeden önce, yönetimde olmamla ilgili kendi talebini iletince, yakın çevreme de söylüyorum, o zaman ilettim.”

Erden Timur: “Şampiyonluk yarışı olduğu için bunu o an söylemek mümkün değildi.”

Erden Timur: “Bir şampiyonluk yarışı vardı, Florya’yı herhangi bir şekilde etkilememek gerekiyordu. Sportif AŞ’deki görevimiz devam ediyor demek durumundaydık.”

Erden Timur: “Sonrasında da şampiyonluğu kutlama sevinci vardı. Ona da limon sıkmak istemedim. Yazılı açıklayacaktım cuma günü. Perşembe günü başkan liderliğinde transfer toplantısı oldu. Onun akabinde acil bir konu da konuşuldu, takip ettiğim sponsorluk meselesi vardı. Hemen yazılı bir şey yapmayayım dedim, cuma günü akşam bilinçli bir sosyal medya kampanyası başladı. Akabinde basın toplantısı yapmaya karar verdim.”

Erden Timur: Konu şuna döndü, nazlandı falan. Öyle olmadı. İzah edeceğim. Şampiyonluk gününe kadar kimse böyle bir şey diyemezdi. Reddederdim. Şampiyonluk en önemli şey. 2 gün sonra açıklayabilirdim ama öyle değil. Süreç uzadıkça zarar verdiğimi bile bile devam etmem gerekiyordu. Yazılı açıklamadan basın toplantısına dönmemin nedeni bana gönderilen şahsi mesajları, okusanız ağlarsanız, bunlar camiadan önemli insanlar, özellikle göndermişler. sosyal medyadaki bol takipçili hesaplara, bu şeyleri göndererek, biz kaç yaşında insanlarız, bizleri de reddediyor, bu işin altında başka bir iş var diye herkese bir servis.”

Erden Timur: “En son Galatasaray yenilince ağladığımda kocaman adamdım. Şu yaşa geldiğimde, yaşımı söylemeye utanıyorum, hala böyle misin demesini ablamın, unutamıyorum. Taraftar olarak Galatasaray’a bağlıyım, o şekilde geldim herkes gibi, o şekilde de görevimi devam ettirmeye çalıştım.”

Erden Timur: “Bu kadar iftirayı, samimiyetsizliği sayabilirim, Galatasaray edebinde anlatabilirim bunları. Ben insan olarak bu tip şeylere duyarlı olması gerektiğine inanıyorum. Normal ben, haksızlığa çok çabuk tepki koyan, insani bir yanlış varsa orada durmayan, 10 yaşından beri arkadaşlarım dışında doğru düzgün arkadaş çevrem yoktur. Çevreme başka birisini almakta bile çok zorlanıyorum, çıkar ilişkilerinden dolayı. Aslında belki 1-2 ay sabredebileceğim bir yerde son 13-14 ayı aşkındır devam eden yoğun, planlı, kasıtlı, her noktasında yüzlerce kişi tarafından yapılan, binlerce insana ulaşan haksız, kasıtlı, organize iftiralara dayanmamın tek sebebi Galatasaray. Başka sebep yok.”

Erden Timur: “İnsanın onuruna, hayatına, çoluğunun çocuğunun rızkına, iş hayatına yapılan her türlü iftira bir noktadan sonra katlanılabilir değil. Bu dışarıdan değil. Dışarıdan yapılınca her şeye tamam, onu da önemsemiş olursam sürekli açıklamalar yaparım, Galatasaray’ın çıkarlarını savunurum. İnsanın işini gücünü etkiliyor ama problem değil. İçeriden olunca çaresi olmuyor.”

Erden Timur: “Allah’ın işi ya bu, tanımadığım insandan öğrendim bunu. Onlara yakın birisi herhalde, bilmiyorum. İnsani değerlere değer veren biri. Hep bu insanların içerisindeyim, herhalde 1 yılı aşkındır olumlu hiçbir şey duymadım abi, sen bize şeytan gibi anlatılıyorsun dedi. Bu maksatlı şeyi gördükten sonra ben anlatayım dedim.”

Erden Timur istifa mı, neden Galatasaray’dan istifa etti? Erden Timur ne iş yapıyor?

Erden Timur: “İnsanın en önemli mayası, duygusu değerleridir.”

Erden Timur: “İnsanlar da genelde herhangi bir şeyi bu şekilde kurar. Galatasaray taraftarlığı da bu şekilde. Duygusal bağ, sonra değerlerle birleştirdiği noktalardır.”

Son Dakika Spor Haberleri İçin Tıklayın!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.