E-DERGİ
DOLAR 28,9919 0.23%
EURO 31,2252 -0.16%
ALTIN 1.866,38-1,07
BITCOIN 1271822-0,90%
06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?

Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?

Eylül Öztürk kimdir? Yeni Dilan Polat Eylül Öztürk mü? Eylül Öztürk serveti, dolandırıcı mı, kara para suçlaması, dedikodu, çocukları, eşi, nasıl zengin oldu? Eylül Öztürk, ülkeden para kaçırdığı ve ABD’ye yerleştiği iddialarıyla gündemde. Peki, Eylül Öztürk kimdir, nasıl zengin oldu, serveti ne kadar ve dedikoduların gerçeklik payı var mı? İşte, merak edilenler…

20 Kasım 2023 16:11
Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?
0

BEĞENDİM

Eylül Öztürk, son zamanlarda sosyal medyada lüks yaşantısıyla dikkat çeken bir fenomen. Ancak geçtiğimiz günlerde, Engin-Dilan Polat çiftinin tutuklanmasıyla birlikte, Öztürk’ün de ülkeden para kaçırdığı ve ABD’ye yerleştiği iddiaları gündeme geldi. Peki, Eylül Öztürk kimdir, nasıl zengin oldu, serveti ne kadar ve dedikoduların gerçeklik payı var mı? İşte, merak edilenler…

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Barış Kenan Özkan ile evlendi. Çiftin iki çocuğu var. Öztürk, 2019 yılında İstanbul Ataşehir’de protez tırnak salonu açtı. Öztürk Nail Spa adını verdiği salonu, kısa sürede Türkiye’nin birçok ilinde şubeler açarak büyüttü. Öztürk, aynı zamanda Instagram’da 1.4 milyon takipçisi olan bir fenomen. Lüks hayatını ve seyahatlerini paylaştığı fotoğraf ve videolarla beğeni topluyor.

Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?

EYLÜL ÖZTÜRK SERVETİ NE KADAR?

Eylül Öztürk’ün servetinin tam olarak ne kadar olduğu bilinmiyor. Ancak çeşitli kaynaklara göre, Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan’ın 100 milyon TL’yi aşan bir mal varlığına sahip oldukları tahmin ediliyor. Çiftin, İstanbul’da 11 daire, 2 villa, 1 yat, 1 helikopter ve 10 lüks araba gibi gayrimenkulleri ve araçları bulunuyor. Ayrıca, Öztürk Nail Spa’nın da yıllık cirosunun 50 milyon TL civarında olduğu söyleniyor.

EYLÜL ÖZTÜRK DEDİKODU NEDİR?

Öztürk’ün adı, son olarak Engin-Dilan Polat çiftinin tutuklanmasıyla gündeme geldi. Engin-Dilan Polat çifti, kara para aklama, dolandırıcılık ve vergi kaçırma suçlamalarıyla gözaltına alındı. Bu çiftin, sosyal medyada lüks yaşantılarını sergileyen diğer fenomenlerle de bağlantılı olduğu iddia edildi. Bu fenomenlerden biri de Öztürk’tü. Öztürk, daha önce Dilan Polat’la aynı masada oturduğu bir fotoğrafı Instagram’da paylaşmıştı. Bu fotoğraf, Öztürk’ün de Engin-Dilan Polat çiftinin yaptığı işlere karıştığı yönünde spekülasyonlara neden oldu.

Bunun yanı sıra, Öztürk ve eşinin, ülkeden para kaçırdıkları ve ABD’ye yerleştikleri de iddia edildi. Bazı haberlere göre, çift, 5 milyon dolarla ABD’ye gitti ve burada lüks bir hayat sürmeye başladı. Ayrıca, Öztürk’ün, çıkan haberler sonrasında, aldığı 11 daireyi akrabalarının üzerine geçirdiği de öne sürüldü.

Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?

EYLÜL ÖZTÜRK DEDİKODULARI KABUL ETTİ Mİ?

Öztürk, bu iddialara karşı sessizliğini koruyor. Öztürk, sosyal medya hesaplarında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak, Öztürk’ün avukatı, konuyla ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Avukat, Öztürk ve eşinin, ülkeden para kaçırdıkları ve ABD’ye yerleştikleri yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Avukat, çiftin, ABD’ye sadece tatil amaçlı gittiklerini ve kısa süre sonra Türkiye’ye döneceklerini söyledi. Avukatı, Öztürk’ün, aldığı daireleri akrabalarının üzerine geçirmediğini, sadece bazı gayrimenkullerini satışa çıkardığını ifade etti. Avukat, Öztürk ve eşinin, herhangi bir suç işlemediklerini ve hukuka uygun bir şekilde yaşadıklarını da vurguladı.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eylül Öztürk Eski Hali Nasıldı?
Öztürk, zengin olmadan önce de güzel bir kadındı. Ancak, son yıllarda estetik operasyonlar geçirdiği ve görünümünü değiştirdiği biliniyor. Öztürk, eski haline göre daha dolgun dudaklara, daha yuvarlak yanaklara ve daha kalkık bir buruna sahip.

Eylül Öztürk kimdir? Eylül Öztürk serveti, kara para suçlaması, nasıl zengin oldu?

Eylül Öztürk Dizileri Nelerdir?
Öztürk, oyunculuk kariyeri yapmadığı için herhangi bir dizide rol almadı. Ancak Kanal D’de “Eylül Öztürk ile Hey Anne” adında bir program sundu. Hatta bu programın bir bölümünde adı skandallarla anılan ve cezaevine gönderilen arkadaşı Dilan Polat’ta konuk oldu.

Eylül Öztürk Nasıl Zengin Oldu?
Öztürk, zenginliğini, eşi Barış Kenan Özkan ile birlikte kurduğu protez tırnak salonu zincirinden elde etti. Öztürk Nail Spa, Türkiye’nin birçok ilinde şubeler açarak büyük bir başarı yakaladı. Öztürk, aynı zamanda sosyal medya fenomeni olarak da gelir elde ediyor.

EYLÜL ÖZTÜRK HAKKINDA

Öztürk, lüks yaşantısıyla dikkat çeken bir fenomen. Ancak, son zamanlarda, ülkeden para kaçırdığı ve ABD’ye yerleştiği iddialarıyla gündeme geldi. Öztürk, bu iddiaları yalanlayan bir açıklama yapmadı. Ancak, avukatı, çiftin masum olduğunu ve kısa süre sonra Türkiye’ye döneceklerini söyledi. Öztürk’ün hayatı, hem merak hem de eleştiri konusu olmaya devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.