E-DERGİ
DOLAR 28,9919 0.23%
EURO 31,2252 -0.16%
ALTIN 1.866,38-1,07
BITCOIN 1273980-1,06%
06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni 2. Bölüm Fragmanı İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ilk bölümde neler oldu? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ne zaman, saat kaçta?
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni 2. Bölüm Fragmanı İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ilk bölümde neler oldu? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ne zaman, saat kaçta?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni 2. Bölüm Fragmanı İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ilk bölümde neler oldu? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ne zaman, saat kaçta?

İlk bölümüyle dikkatleri çeken Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi belli ki pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi haline gelecek. İlk bölümüyle çok konuşulan dizi 2. Bölümü sabırsızla bekleniyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Fragman ilk fragman gibi oldukça merak uyandırıyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi yeni bölüm fragman izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ilk bölüm sonunda, izleyici yeni bölümü iple çekiyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi seyircileri fragman arayışında. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde yeni bölümde neler olacak? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi son bölümde neler oldu? İşte ayrıntılar…

20 Kasım 2023 15:40
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni 2. Bölüm Fragmanı İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ilk bölümde neler oldu? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ne zaman, saat kaçta?
0

BEĞENDİM

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Fragmanı oldukça dikkat çekiyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Fragman İZLE!

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ İLK BÖLÜM DE NELER OLDU?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin ilk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. İşte Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin ilk bölümünün özeti…

12.yy da Haçlı istilalarının İslam Alemini kasıp kavurduğu Müslümanlar arasında  birlik, beraberlik ve düzen bozulmuş, başta mukaddes şehir Kudüs olmak üzere de birçok İslam toprağı Haçlıların eline geçmiş durumdadır. Selahaddin, “Cihana adalet Kudüs’e hürriyet” fikriyle yetişmiş ve bu uğurda da Haçlılar ile cenk eden Zengi Devleti himayesindeki Serhad Gazileri’nin en başıdır.

Tapınak Şövalyeleri, Kudüs’ün kilidi olan şehri  Askalan  kuşatırlar. Askalan düşer ise  Kudüs güçlenecek, Zengin toprakları tehlike altında olacaktır. Selahaddin Eyyubi buna engel olmak için Askalanlılar’a yardım etmeyi düşünür. Ancak büyük bir sorun da vardır: Askalanlılar, Zengilere düşmandır. Bu sebeple devlet divanından Selahaddin’e izin çıkmaz. Fakat Selahaddin divan kararına rağmen Askalanlılar’a yardıma gider.

Selahaddin’i şimdi zorlu günler bekliyordur. Bu zorlu savaşın tam ortasında Askalan emirinin kızı Süreyya ile aralarında sevda kıvılcımı oluşur. Ancak bu savaşta birlik bile olsalar ikisi de düşman taraftadırlar. Yüreklerine düşen sevda büyüyecek midir yoksa bu savaş düşmanlıkları daha da mı alevlendirecektir? Selahaddin, Askalan’ı kurtarıp hedefine ulaşabilecek midir? Devletin ve sultanın emrini çiğneyip Askalan’a gittiği için cezalandırılacak mıdır? Sorularının yanıtları ikinci bölümde.

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin yeni bölümü pazartesi günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ FRAGMAN LİNKİ

İlk bölümden sonra sabırsızla beklenen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin 2.Bölüm fragman linki:

 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 2. Bölüm fragman izle!

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.