WOTTV E-DERGİ
DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22180480,63%
WhatsApp’ın o özelliği Türkiye’de

WhatsApp’ın o özelliği Türkiye’de

WhatsApp, yeni özelliği Türkiye'de hayata geçirdiğini duyurdu. Uygulamaya gelen o özellik ilk olarak Kolombiya ve Singapur'da kullanıma sunuldu.

15 Eylül 2023 14:54
WhatsApp’ın o özelliği Türkiye’de
0

BEĞENDİM

WhatsApp, yeni özelliği Türkiye’de hayata geçirdiğini duyurdu. Uygulamaya gelen o özellik ilk olarak Kolombiya ve Singapur’da kullanıma sunuldu.

WhatsApp, Türkiye’nin de içinde olduğu yeni ülkelere özelliği dahil ettiğini belirtti.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uygulamaya yenilik getirmeye devam ediyor. Yapılan açıklamada WhatsApp, ilk olarak olarak Kolombiya ve Singapur’da kullanıma sunulan ‘kanallar’ özelliğini, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 150’den fazla ülkeye genişlettiğini duyurdu.

Kişisel bilgi detayı

Kanallar özelliği uygulamada ayrı bir sekmede yer alacak ve başkaları takip ettiğiniz kanalları göremeyecek. Ayrıca, telefon numaranız gibi hesabınıza ait kişisel bilgiler yöneticiler veya takipçiler tarafından görülemeyecek.

Yeni özelliğe geliştirme

WhatsApp, özelliğe birkaç yeni geliştirmenin geleceğini de duyurdu.

Bunlar arasında, kanalları ülkelere göre filtrelemenize olanak tanıyan ve aynı zamanda yeni, en aktif ve popüler kanalları sıralamanıza olanak tanıyan gelişmiş bir filtreleme yer alıyor. Ayrıca artık kanallardaki gönderilere tepki vermek için emoji de kullanılabiliyor.

Kanalları yöneten yöneticiler artık platform gönderiyi sunucularından silmeden önce 30 güne kadar paylaşımlarını düzenleyebilecekler.

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.