WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,4900 -0.17%
EURO 34,9553 0.31%
ALTIN 2.430,420,31
BITCOIN 2062872-4,52%
  • Hamburger 3

Yorumlarım

Sayın , Profil bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz

Yorumlarım

Onaylandı. 25 Nisan 2024
Artık ABD Başkanı ‘Soykırım Diyecek mi’ Sendromu Yok…

Temiz bilgiye dayali acik bir sekilde yazilmis tarihsel bir konu. Tesekkürlerimi arz ederim

Onaylandı. 25 Nisan 2024
23 Nisan 1920’nin Kahraman Meclisi

Bayramizi cani gönülden tebrik ederi. Göc edenleri rahmetle aniyorum. Tanri TÜRK Ü YASATSIN SIN KORUSUN VE YÜCELTSIN. NE MUTLU TÜRK ÜM DIYENE.KONUYU ACIK BIR SEKILDE AYDINLACI SEKILDE BILIMSEL OLARAK ARZ ETTIGINIZ ICIN SIZE MÜTESEKKÜRUM. KALIN SAGLICAKLA

Onaylandı. 25 Nisan 2024
Onaylandı. 25 Nisan 2024
‘NATO’dan Ayrılalım mı’ Deyince…

Sayin Yabuz bey Nato ile ilgili Fikirleri okudum gayet mükemmel.Su anda kalmak mecburiyetindeyiz. Türk kurmaylarinin Nato daki yerleri güncellenmeli ve stratejik mevkilerde yer almali neden olmasin.Ilkbasta sanayimizi güclendirelim,yani NATO ülkelerine katma degeri yüksek silah satalim boögimiu az ise Kooperation yapalimNeden olmasimHörmetleromle.

Onaylandı. 25 Nisan 2024
İsrail’le Ticaret

Üstad, Bilgilendirme için teşekkürler, Minik bir ekleme; şüphesiz ticaretle ilgili yapılması gereken ama ihmal edilen pek çok nokta olabilir. Ancak bu uçak benzini ve jet yakıtları meselesinde biraz haksızlık ediliyor. Çünkü yapılan bu tür satışlar çoğunlukla havalimanında yapılıyor. Yolcu almaya gelen diğer ülke menşeli uçaklar eğer amborgo benzeri bir uygulama yoksa yerli havalimanında yakıt alımı yapıyor. Bu satış da ülkemiz için ihracat sayılıyor.

Onaylandı. 25 Nisan 2024
Ölümün Yüzleri – I

Üstad, Kaleminize kuvvet,Bayram ertesi gafleti dağıtan, hafifte silkeleyen şirin bir yazı .

Onaylandı. 25 Nisan 2024
İran misillemesiyle şirazeden çıkanlar!

Değerli arkadaşlar, Sayın Bercan Tutar, genel yorumlardan farklı olarak İran'ın misillemesinin küçümsenmemesi gerektiğini İsrail'i güçlendirmeyip zayıflattığını anlatıyor. Ayrıca İsrail'i doğrudan hedef alan misillemenin İsrail'e doğrudan yapılan bir ilk saldırı olduğunu balirtiyor. Kısaca bence farklı ama inandırıcı bir yorum. En iyisi siz yazının tamamını okuyun.

Onaylandı. 25 Nisan 2024
İran’ın İsrail’e Saldırısının Düşündürdükleri

Mükemmel bir analiz ve sonuclari. Tesekkür ederim. Derimki ihsallah Iran kendi kendini analiz edop,Matrixde degerlendirmiszir. Hörmetleromle.

Onaylandı. 25 Nisan 2024
Onaylandı. 25 Nisan 2024
Ve İran İsrail’e Davul Zurna Eşliğinde Saldırdı

Sayin Yavuz bey,konuyu mükemmel bir sekilde özetliyim yazmissiniz. Tesekkür ederim. Iran hic bit zaman Bati icin bir tehlike olamaz derim. Saglicakla kalinHörmetlerimle

more DAHA FAZLA GÖSTER