WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2920 -0.06%
EURO 35,1078 0.42%
ALTIN 2.401,91-0,54
BITCOIN 2173619-0,35%
Aygün Aydın Hakan Sabancı Olayı Nedir? Aygün Aydın Bakın Kimdir?

Aygün Aydın Hakan Sabancı Olayı Nedir? Aygün Aydın Bakın Kimdir?

Hakan Sabancı ile yıllar önce kısa bir ilişki yaşayan Aygül Aydın yine durmadı. Hakan Sabancı ile mesajlaşmalarını ifşa ettiği için 2021 yılında hakkında koruma kararı çıkarılan, ancak bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam ettiği için üç gün zorlama hapsi cezasına çarptırılan Aygün Aydın, yeniden Hakan Sabancı ve Hande Erçel'e yöneldi.

5 Haziran 2024 17:06
Aygün Aydın Hakan Sabancı Olayı Nedir? Aygün Aydın Bakın Kimdir?
0

BEĞENDİM

Hakan Sabancı ile yıllar önce kısa bir ilişki yaşayan Aygül Aydın yine durmadı. Hakan Sabancı ile mesajlaşmalarını ifşa ettiği için 2021 yılında hakkında koruma kararı çıkarılan, ancak bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam ettiği için üç gün zorlama hapsi cezasına çarptırılan Aygün Aydın, yeniden Hakan Sabancı ve Hande Erçel’e yöneldi.

aygün aydın hakan sabancı

aygun-aydın-hakan-sabancı-olayı

Aygün Aydın Hakan Sabancı Olayı Nedir?

Genç iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen Aygün Aydın, Sabancı ile olan konuşmalarını ifşa etmesi ve sosyal medyada hakaret içerikli paylaşımlar yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Hakan Sabancı, bu olaylar üzerine mahkemeye başvurarak Aygün Aydın için uzaklaştırma kararı aldırdı. Ancak, Aydın bu karara uymayarak sosyal medyada Sabancı’ya yönelik paylaşımlar yapmaya devam edince 3 günlük hapis cezasına çarptırıldı.

Hakan erçel hakan sabancı

hande-ercel-hakan-sabancı

Aygün Aydın’ın Paylaşımı

“Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin seni hadsiz şerefsiz herif.

Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu herkes öğrenince mi rahatsız oldun piç kurusu… Diğer pısırık kızlar gibi orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Kalk şimdi haysiyetsiz haysiyetsiz kadın haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam elbette avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün arkasına saklanacaktır. Sen benim hayatımı si.tin ama bende seninkini s…cem görürsün!” yazmıştı.

Skandallar ve İddialar

hakan sabancı aygün aydın olayı

hakan-sabancı-aygun-aydın-olayı

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ve ailesi hakkında yaptığı skandal açıklamalar ve mesajlarını ifşa ederek magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Sabancı’nın yeni sevgilisi Hande Erçel’e de sert eleştirilerde bulunan Aydın, Sabancı ile olan ilişkisini ve iddialarını sürekli gündemde tutmaya devam etti. Sabancı’nın Erçel ile olan ilişkisini ima eden mesajlarla dikkat çeken Aydın, Sabancı’nın kendisini Erçel ile aldattığını iddia eden paylaşımlarda bulundu.

Son Gelişmeler

Uzun bir süre Hakan Sabancı ile ilgili paylaşımlarına ara veren Aygün Aydın, 2024 ELLE Style Awards Gecesi’nde Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birlikte görünmesi üzerine tekrar sahnelere döndü. Aydın, Erçel’in ödül kazanmasının ardından sosyal medyada tepki dolu paylaşımlar yaparak, Erçel’e yönelik eleştirilerini sürdürdü.

aygun-aydın-kimdir

Aygün Aydın Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da doğan Aygün Aydın, Beykent Üniversitesi’nde Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümünde eğitim aldı. İlk olarak Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin ‘Şeker’ klibinde yer aldıktan sonra, “Bu Tarz Benim” adlı moda programıyla tanınmaya başladı.

Rol Aldığı Diziler

Aygün Aydın, kariyeri boyunca birçok dizide rol aldı. Bu diziler arasında şunlar bulunmaktadır:

Kırmızı Oda
Bay Yanlış
Menajerimi Ara
Yasak Elma
Muhteşem Yüzyıl: Kösem

Son Dakika Magazin Haberleri İçin Tıklayınız!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.