WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2671 0.15%
EURO 34,9771 0.23%
ALTIN 2.420,94-0,01
BITCOIN 2196401-0,92%
Dilan Polat İntihar Etti Mi, Hayatta Mı, Sağlık Durumu Nasıl?

Dilan Polat İntihar Etti Mi, Hayatta Mı, Sağlık Durumu Nasıl?

Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan ve güzellik salonu işleten Dilan Polat, eşi Engin Polat ile birlikte geçtiğimiz aylarda "kara para aklama" ve "yasadışı bahis çetesine üye olma" gibi suçlamalarla tutuklanmıştı. Dilan Polat intihar etti mi? Dilan Polat hayata mı? Dilan Polat kimdir? Ünlü fenomenin sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde.

3 Mayıs 2024 12:30
Dilan Polat İntihar Etti Mi, Hayatta Mı, Sağlık Durumu Nasıl?
0

BEĞENDİM

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla tanınan ve güzellik salonu işleten Dilan Polat, örgüt kurma, kara para aklama ve silahlı saldırıya tahrik suçlamalarıyla 7 ay tutuklu kaldı. Geçtiğimiz günlerde mahkemenin tutukluluğuna devam kararı vermesi üzerine ciddi bir sinir krizi geçiren Dilan Polat’ın cezaevinde intihara teşebbüs ettiği ortaya çıktı. Dilan Polat ​​intihar mı etti yoksa öldü mü? Sağlık durumu nedir?

Dilan Polat İntihar Etti Mi?

Silivri Marmara Cezaevi’nde tutulan Dilan Polat, hücresinde “Ölmek istiyorum” diye bağırarak kendini kesmeye çalıştı. Cezaevi görevlilerinin müdahalesiyle hastaneye kaldırılan Polat’ın ellerinden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı belirlendi. Hastanede yapılan muayenenin ardından psikolojik tedavi gören Dilan Polat, daha sonra tekrar cezaevine gönderildi.

Dilan Polat cezaevinde kavga çıkardı! Hücre isteği reddedildi: Cezaevi günleri böyle geçiyor

Geçtiğimiz günlerde İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada hakim, Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tutukluluğunun devamına karar verdi. Bilindiği üzere mahkeme kararının ardından oldukça sarsılan Dilan Polat, cezaevinde intihara teşebbüs etti.

Dilan Polat’ın avukatı Hüseyin Kaya, müvekkilinin ciddi bir sinir krizi geçirdiğini ve kendine zarar verdiğini doğruladı. Ancak Polat’ın bu zarara nasıl sebep olduğu konusunda bilgisinin olmadığını belirtti.

Dilan Polat kimdir?

Dilan Polat, dünya genelinde 130 şubesiyle güzellik merkezi, kozmetik firması ve medikal cihaz üretim firması gibi birçok alanda faaliyet gösteren bir iş insanı ve aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi markalarından biridir.

21 Temmuz 1990’da İstanbul’da doğan Dilan Polat, üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur. 12 yaşındayken annesini kaybetmiş ve ablası ve kardeşiyle birlikte teyzesinin yanında yaşamıştır. Babası ise birkaç yıl önce beyin tümörü nedeniyle vefat etmiştir.

Dilan Polat, geçmiş yıllarda yakın bir arkadaşının ifşa etmesiyle bir konuda hayatı hakkında zorunlu bir açıklama yapmak zorunda kalmıştır. Babasının beyin tümörüyle mücadele ettiği bir dönemde yaşanan trajik bir olay sonucunda annesini kaybetmiştir. Babası tarafından yaşanan bu olay, Dilan Polat’ın küçük yaşta büyük bir travma geçirmesine neden olmuş ve iyileşmesi zaman almıştır. Yıllar sonra babasını da beyin tümörü nedeniyle kaybeden Polat, babasını affetmiş ve onun iyi bir insan olduğunu belirtmiştir. Dilan Polat, Nilda ve Milan Efe adında iki çocuk annesidir.

Dilan Polat eşi Engin Polat ile birlikte örgüt kurmak, kara para aklamak ve silahlı saldırıyı tahrik etmek suçlamalarıyla yargılanıyor.

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.