WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2852 -0.09%
EURO 35,1386 0.54%
ALTIN 2.400,47-0,60
BITCOIN 2182565-0,10%
Erden Timur Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Erden Timur Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

NEF'in sahibi Erden Timur, uzun süre Galatasaray yönetiminde çalıştıktan sonra Haziran 2024'ten itibaren görevinden ayrılma kararı aldı. Peki sarı-kırmızılı yönetimde ve NEF'te önemli başarılara imza atan Erden Timur kimdir ve kaç yaşında?

4 Haziran 2024 18:15
Erden Timur Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?
0

BEĞENDİM

NEF’in sahibi Erden Timur, uzun süre Galatasaray yönetiminde çalıştıktan sonra Haziran 2024’ten itibaren görevinden ayrılma kararı aldı. Peki sarı-kırmızılı yönetimde ve NEF’te önemli başarılara imza atan Erden Timur kimdir ve kaç yaşında?

Erden Timur Kimdir?

42 yaşındaki Erden Timur, Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu. Eğitimi süresince girişimcilik ve iş dünyası ile ilgili çeşitli programlarda yer aldı ve bu alandaki tutkusunu geliştirdi.

2010 yılında NEF‘i kuran Erden Timur, şirketin kısa sürede Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştiricilerinden biri olmasını sağlamıştır. NEF, yenilikçi projeleri ve farklı yaşam alanı konseptleriyle dikkat çekiyor. NEF, ‘Foldhome’ ve ‘Foldoffice’ gibi yenilikçi fikirlerle sektöre öncülük etti. Bu konseptler, kullanıcıların ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak esnek ve uyarlanabilir yaşam ve çalışma alanları sunuyor. Kariyerine girişimci olarak başlayan Timur, risk almayı ve yenilikçi projelere yatırım yapmayı seven bir girişimcidir. Bu tutum NEF’in bu alandaki başarısının temelini oluşturdu.Erden Timur’un kariyeri, yenilikçi projeleri ve topluma yaptığı katkılarla Türk iş dünyasında ona önemli bir yer kazandırdı. Hem iş dünyasında hem de sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. Uzun süre Galatasaray yönetiminde de görev yapan Timur, 2024 yılının Haziran ayında görevinden istifa etti.

Son Dakika Haberler İçin World Of Türkiyeyi Tıklayınız!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.