WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 21117470,29%
Erden Timur’dan Galatasaray Açıklaması: Geri Dönecek mi?

Erden Timur’dan Galatasaray Açıklaması: Geri Dönecek mi?

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekilliği görevinden ayrılan Erden Timur, "Sarı-kırmızılılara geri dönecek misiniz?" sorusunu yanıtladı. NEF Yönetim Kurulu Başkanı Timur, CNBC-e'ye yaptığı açıklamalarda, Galatasaray'a geri dönüşü konusunda önemli ipuçları verdi.

11 Haziran 2024 18:08
Erden Timur’dan Galatasaray Açıklaması: Geri Dönecek mi?
0

BEĞENDİM

Galatasaray’daki görevinden istifa eden Erden Timur, yeni yönetimde yer almayacağını duygusal bir basın toplantısıyla duyurmuştu. Timur, yaptığı açıklamada Galatasaray’daki günlerini “Hayattaki en güzel günlerdi” şeklinde nitelendirdi.

“Her Anına Şükretmek Gereken Bir Şey”

CNBC-e’de katıldığı programda, Galatasaray’daki görevine tekrar dönmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna yanıt veren Timur, “Milyonlarca insan sizin yerinizde olmak ister. Her anına şükretmek gereken bir şey” dedi. Timur, Galatasaray’daki deneyimlerini güzel anılarla hatırladığını belirtti.

“Bu İşler Tercihtir”

Timur, Galatasaray‘daki görevine ilişkin değerlendirmelerinde, “Genellikle bu işlerin tercih olduğunu düşünüyorum. Çok büyük bir şans. Güzel şeylerle anıyorum” ifadelerini kullandı. Zorluklara ve haksızlıklara rağmen, Galatasaray’daki günlerini olumlu bir şekilde hatırladığını vurguladı.

“Açık Bir Kapı Her Zaman Olur”

Timur, Galatasaray’a geri dönme ihtimali hakkında, “Dünyevi bir amaç görmek insanın potansiyelini küçültücü bir şey. Olursa olur. Açık bir kapı her zaman olur” dedi. Bu açıklamalarıyla, gelecekte Galatasaray’da tekrar görev alabileceğine dair kapıyı açık bıraktı.

 

Erden Timur Galatasaray Geri Dönecek mi?

Erden Timur’un bu açıklamaları, Galatasaray camiasında geri dönüşüyle ilgili spekülasyonlara neden oldu. Galatasaray taraftarları ve camiası, Timur’un geri dönüp dönmeyeceğini merakla bekliyor.

Erden Timur, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekilliği görevinden istifa ettikten sonra CNBC-e’de yaptığı açıklamalarla, Galatasaray’a geri dönüşü konusunda kapıyı açık bıraktı. Galatasaray’daki günlerini “hayattaki en güzel günler” olarak nitelendiren Timur, gelecekte tekrar görev alabileceğinin sinyallerini verdi. Ancak, şu an için Timur’un Galatasaray’a geri dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Diğer Spor Haberleri için tıklayınız.

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.