WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2150 0.03%
EURO 35,1055 0.22%
ALTIN 2.532,351,28
BITCOIN 2160085-0,24%
Gaddar Bu Akşam 12 Nisan Var mı Yok mu, Neden yok? NOW TV YAYIN AKIŞI 12 Nisan Gaddar bugün yeni bölüm Var mı Ne Zaman?
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Gaddar Bu Akşam 12 Nisan Var mı Yok mu, Neden yok? NOW TV YAYIN AKIŞI 12 Nisan Gaddar bugün yeni bölüm Var mı Ne Zaman?

Gaddar Bu Akşam 12 Nisan Var mı Yok mu, Neden yok? NOW TV YAYIN AKIŞI 12 Nisan Gaddar bugün yeni bölüm Var mı Ne Zaman?

Bu akşam Gaddar dizisinin yeni bölümünün olup olmayacağı araştırılıyor. Cuma günleri yayınlanan dizinin yeni bölümünün bu akşam olup olmayacağı merak ediliyor. Peki bugün Gaddar dizisi var mı? Gaddar bu akşam var mı, yok mu? Gaddar dizisi yeni bölüm hangi tarihte, ne zaman?

12 Nisan 2024 19:58
Gaddar Bu Akşam 12 Nisan Var mı Yok mu, Neden yok? NOW TV YAYIN AKIŞI 12 Nisan Gaddar bugün yeni bölüm Var mı Ne Zaman?
0

BEĞENDİM

Gaddar merakla takip edilen dizi bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Gaddar bu akşam var mı yok mu? Gaddar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bugün Gaddar var mı? İşte Gaddar hakkında merak edilen soruların yanıtları…

Gaddar Bu Akşam 12 Nisan Var mı Yok mu?

Now Yayın akışına göre Gaddar bu akşam yeni bölümü yer almıyor. Gaddar Bayram tatilinden dolayı ekranlarda  yer almayacak. Yeni bölümü 19 Nisan’da ekranlarda.

Now Tv Yayın Akışı

07:45 Çalar Saat
10:30 Kızıl Goncalar
13:30 Şahane Hayatım
16:30 Kırk Yalan
19:00 NOW Ana Haber
20:00 İllegal Hayatlar
22:30 Gaddar

Gaddar 11. Bölüm Özeti

İstanbul’un karanlık sokaklarında, suç ve entrika dolu bir dünyanın içinde geçen GADDAR dizisinin heyecan dolu 11. bölümünde, karakterler arasındaki gerilim ve çatışma doruğa ulaştı. Yağmur’un ani bir öfkeyle Ekber’e ateş etmesiyle başlayan olaylar, dizinin seyircilerini soluksuz bıraktı.

Yaşanan bu olayın ardından Enver ile Ekber arasında gergin bir an yaşandı. Ekber’in bu hatası, Enver’in tepkisine neden oldu. Ancak bu olay sadece aralarındaki gerginliği artırmakla kalmadı, aynı zamanda Dağhan Gürkan’ın dikkatini çekti ve sonuçları ciddi olacaktı.

Ekber’in yaşadığı bu sıkıntılı durum, polis karakolunda da yankı buldu. Ali’nin şikayeti üzerine Ekber, polis merkezine çağrıldı ve suçlamalarla karşı karşıya kaldı. Ancak destekçileri ve toplumun geniş kesimleri, Ekber’in suçsuzluğuna inanarak karakolun önünde toplandı ve onu savunmaya geçti.

Ekber, güvenini yeniden kazanmak için Kurt’a bir şans daha verdi. Ancak bu şans, Kurt için beklenmedik bir sınav haline geldi. Ekber’in, Dağhan ve Enver’e karşı daha büyük bir hamle yapabilmek için planladığı acımasız strateji, Zakkum Kardeşler’i sahneye sürmekti. Bu plan, Enver’in işlerini tehlikeye attı ve Dağhan’ı da tehlikeli bir durumun içine sürükledi.

Enver ve Dağhan, Zakkum Kardeşler’e karşı birlikte hareket etmeye karar verdiler. Ancak Dağhan, sorunu farklı bir yöntemle çözmeye karar verdi ve bu karar, beklenmedik sonuçlara neden oldu. Yaşananlar sırasında yaralanan Dağhan’ı iyileştirmek için Aydan ve Leylâ seferber oldu.

Ekber ise, Oya’nın ona rest çekmesinden oldukça etkilendi ve onunla görüşmek için ısrar etti. Ancak Oya, kızının başına gelenlerin ardından ilişkilerine son verme kararı aldı.

GADDAR dizisinin heyecan dolu 11. bölümü, karakterler arasındaki çatışmaları ve gerilimi zirveye taşıdı. Seyirciler, bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.