WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,1709 -0.15%
EURO 35,1363 0.26%
ALTIN 2.523,690,93
BITCOIN 2162934-0,06%
Gaddar Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün Var Mı? Gaddar 61. Bölüm En Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Gaddar Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün Var Mı? Gaddar 61. Bölüm En Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!

Gaddar Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün Var Mı? Gaddar 61. Bölüm En Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!

Bu akşam Gaddar dizisinin yeni bölümünün olup olmayacağı merakla arama motorlarından araştırılıyor. Cuma günleri yayınlanan dizinin yeni bölümünün bu akşam var mı yok mu merak ediliyor. Peki  Gaddar dizisi  bugün 3 Mayıs var mı? Gaddar bu akşam var mı, yok mu? Gaddar dizisi yeni bölüm hangi tarihte, ne zaman?

3 Mayıs 2024 11:11
Gaddar Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün Var Mı? Gaddar 61. Bölüm En Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!
0

BEĞENDİM

Now Tv’nin   favori dizi Gaddar bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki Gaddar bu akşam var mı yok mu? Gaddar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bugün 3 Mayıs Gaddar var mı? İşte Gaddar hakkında merak edilen soruların yanıtları…

Gaddar Bu Akşam Var Mı Yok Mu?

Bu akşam Gaddar dizisinin yeni bölümü ile saat 20:00’da ekranlarda yer alacak . Son fragman haberimizin devamında yer alıyor

NOW Yayın Akışı 3 Mayıs 2024

08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:30 Gaddar
19:00 Selçuk Tepeli İle Now Ana Haber
20:00 Gaddar
23:30 Orta Sayfa
01:30 Senden Daha Güzel
04:00 Kefaret
06:00 Adım Farah

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Erdal Özyağcılar, Aytek Şayan, Laçin Ceylan

Gaddar Yeni bölümde Neler Olacak?

Dağhan, Korkut ve kardeşlerinin etkisi altında yaşadığı deneyimlerin hayatını nasıl şekillendirdiğini gözler önüne seriyor. Gaddar olmanın ailesine olan bedelini ödemesi, Dağhan’ı pişmanlık duygusuyla dolu bir yolculuğa sürüklüyor. Babasının ölümünden önce verdiği nasihatleri hatırlayarak, Dağhan hayatında bir dönüşüm kararı alıyor ve ailesine, özellikle de babasının emaneti olan dükkâna sahip çıkmaya karar veriyor.

Aydan’ı Kurtarma Çabası ve Oya’nın Çaresizliği

Aydan’ı kaybetmek istemeyen Dağhan, ona bir randevu teklif ederken, aynı zamanda Oya’nın da çaresizliğini yeniden gözler önüne seriyor. Oya, kızını Dağhan’ın müdahalesiyle bir beladan kurtardığını düşünürken, Dağhan’ın yeniden yapacağı hamleler karşısında çaresiz kalır.

Yeni Hayat Adımları ve Beklenmedik Zorluklar

Dağhan, yeni hayatına adım atmaya başladığında, Müdür’ün ona ayarladığı iş ve Mesut’un kapısına gelen bir kadın, beklenmedik zorluklarla karşılaşmasına neden olur. Arif Mübarek adında bir adamın elinden kaçan bu kadının anlattıkları, Mesut’u çılgına çevirir. Mesut, Dağhan’dan yardım ister ancak reddedilince tek başına kalır.

Mesut’un Kararlılığı ve Kızı İçin Mücadele

Mesut, ne olursa olsun kızını kurtarmaya kararlıdır. Ancak kızı giderek Mesut’un zaafına dönüşmeye başlamıştır. Mesut’un başına gelenler, Dağhan’ı da hiddetlendirir. Ancak Dağhan, içindeki ‘gaddar’ seslerine kulaklarını tıkayıp yola devam etmeye çalışır.

Gaddarlıkla Yüzleşme ve Tehlikeli Bir Örgütün İçine Düşme

Dağhan’ın gaddarlıkla yüzleşme çabası, onu giderek daha karmaşık bir durumun içine sürükler. Son bir iş olarak belayı alt etmeye karar veren Dağhan, bu kararın Enver’i rahatsız ettiğini fark eder. Ancak Enver’in yok saymaya çalıştığı bir sır, Dağhan ve Enver’i yeniden karşı karşıya getirir.

Örgütün Hedefi Haline Gelmek

Dağhan, kararlılıkla savaşmaya devam ederken, kendisini büyük ve tehlikeli bir örgütün ortasında bulur. Yaptığı her hamle, onu giderek örgütün hedefi haline getirir.

Bu olaylar zinciri, Dağhan’ın hayatında önemli bir dönüm noktası oluşturuyor. Gaddarlıkla yüzleşme ve örgütün hedefi haline gelme durumu, Dağhan’ın kararlılığını sınar ve onu bilinmez bir geleceğe sürükler. Bu karmaşık ve tehlikeli durum, Dağhan için önemli bir sınav haline gelirken, hayatındaki her adımı daha dikkatli atmaya zorlar.

Gaddar 15. Bölüm 1. Fragman

Gaddar 15. Bölüm 2. Fragman

Gaddar 15. Bölüm 3. Fragman

 

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.