WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8100 0%
EURO 35,2773 -0.01%
ALTIN 2.448,340,15
BITCOIN 2178653-0,20%
GADDAR YENİ BÖLÜM FULL İZLE! Gaddar dizisi NOW TV FOX TV 15. bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • GADDAR YENİ BÖLÜM FULL İZLE! Gaddar dizisi NOW TV FOX TV 15. bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

GADDAR YENİ BÖLÜM FULL İZLE! Gaddar dizisi NOW TV FOX TV 15. bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

Gaddar 15. bölüm Full İZLE! 3 MAYIS Gaddar dizisi 16. bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Detaylar haberimizde.

3 Mayıs 2024 15:24
GADDAR YENİ BÖLÜM FULL İZLE! Gaddar dizisi NOW TV FOX TV 15. bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!
0

BEĞENDİM

Gaddar 15. bölüm 3. fragman yayınlandı! Dağhan Aydan’a evlilik teklif ediyor! Yeni bölümde neler olacak? Dağhan gaddar geçmişinden kurtulabilecek mi? Mesut kızını kurtarabilecek mi? Tehlikeli örgütün hedefi Dağhan mı?

Gaddar’da heyecan ve gerilim tavan yapıyor! 3. fragmanla birlikte, Dağhan’ın gaddar geçmişinden sıyrılmak için verdiği mücadele ve yeni bir hayat kurma çabası izleyiciyi ekrana kilitliyor. Fragmanda dikkat çeken en önemli gelişme ise Dağhan’ın Aydan’a evlilik teklif etmesi. Peki, Aydan bu teklifi nasıl karşılayacak?

Yeni bölümde neler olacak?

Dağhan, Korkut ve kardeşlerinin yarattığı kaosun pençesinde hala kıvranıyor. Bu karanlık geçmişin izleri onu derinden etkiliyor ve gaddar bir kimliğe bürünmesine neden oluyor. Fakat Dağhan pes etmeye niyetli değil. Babasının ölüm döşeğinde verdiği nasihatleri aklına kazıyarak, ailesine ve dükkânına sahip çıkmaya kararlı.

Tüm bu zorluklara rağmen Dağhan, sevdiği kadından asla vazgeçmiyor. Aydan’ı kaybetmek istemeyen Dağhan ona bir randevu teklif ediyor. Bu teklif, Aydan için umut ışığı olabilir mi?

GADDAR YENİ BÖLÜM FULL İZLE! Gaddar dizisi NOW TV FOX TV 15. bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

Mesut’un Mücadelesi

Mesut ise kızı için her şeyi göze almaya hazır. Arif Mübarek’ten kaçan bir kadının yardımıyla kızıyla ilgili önemli bilgiler ediniyor. Dağhan’dan yardım isteyen Mesut, reddedilince tek başına hareket etmek zorunda kalıyor. Kızını kurtarmak için her türlü riski göze alan Mesut’u zorlu bir mücadele bekliyor.

Dağhan, Mesut’un başına gelenleri duyduktan sonra öfkeye kapılıyor. Gaddar geçmişinin seslerini bastırmaya çalışırken, bu beladan kurtulamayacağının farkına varıyor. Son bir iş diyerek bu belayı da alt etmeye kararlı olan Dağhan, büyük bir tehlikeye doğru adım atıyor.

Enver’in Sırrı Ortaya Çıkıyor

Dağhan’ın aldığı bu karar Enver’i tedirgin ediyor. Uzun zamandır sakladığı bir sırrın ortaya çıkacağından korkan Enver, Dağhan’ı durdurmaya çalışıyor. Fakat Dağhan savaşmaya kararlı ve bu sefer geri adım atmayacak gibi görünüyor.

Dağhan’ın peşinde ise büyük ve tehlikeli bir örgüt var. Yaptığı her hareket onu örgütün hedefi haline getiriyor. Dağhan, kendini bu örgütün karanlık dünyasının ortasında buluyor ve hayatta kalmak için her türlü mücadeleyi vermek zorunda kalıyor.

Yeni Bölüm Ne Zaman?

Gaddar’ın 15. bölümü, nefes kesici bir finalle 3 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de NOW ekranlarında! Dağhan’ın bu tehlikeli örgütten kurtulabilecek mi? Aydan, Dağhan’ın evlilik teklifini nasıl karşılayacak? Mesut, kızını kurtarmayı başarabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde.

Sosyal medyada fragmanla ilgili birçok yorum yer alıyor. İzleyiciler, Dağhan’ın yeni hayatı için atacağı adımları merak ediyor ve Aydan’ın vereceği cevabı sabırsızlıkla bekliyor. Ayrıca, Mesut’un kızı için verdiği mücadele ve Dağhan’ın karşılaştığı tehlikeli örgüt de büyük ilgi görüyor.

Gaddar 15. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gaddar 15. Bölümü 3 Mayıs Cuma günü 20:00’da NOW TV FOX TV’de yayınlanacak. Gaddar 15. Bölüm full İZLE! Bölümün tamamını reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Gaddar 15. Bölüm fragmanı izleme linki

Gaddar 15. Bölüm fragmanı reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Gaddar 15. Bölüm fragmanı

Uğur Selamcı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.