WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,7911 -0.03%
EURO 35,2839 -0.01%
ALTIN 2.446,940,09
BITCOIN 2180629-0,35%
Kahve Dünyası İsrail’in Mi, Kimin Malı? Kahve Dünyası Hangi Ülkenin Malı? Kahve Dünyası Boykot Edilmeli Mi?
  • World of Türkiye
  • Gündem
  • Kahve Dünyası İsrail’in Mi, Kimin Malı? Kahve Dünyası Hangi Ülkenin Malı? Kahve Dünyası Boykot Edilmeli Mi?

Kahve Dünyası İsrail’in Mi, Kimin Malı? Kahve Dünyası Hangi Ülkenin Malı? Kahve Dünyası Boykot Edilmeli Mi?

Kahve Dünyası 200'den fazla şubesi bulunan Kahve Dünyası, Türk kahvesi, filtre kahve, espresso ve hazır kahve gibi çeşitli kahve seçenekleri sunmaktadır. İsrail Filistin olaylarından sonra Kahve Dünyası markası kimin, İsrail'in mi merak ediliyor. İşte merak edilen soruların yanıtları...

6 Haziran 2024 18:13
Kahve Dünyası İsrail’in Mi, Kimin Malı? Kahve Dünyası Hangi Ülkenin Malı? Kahve Dünyası Boykot Edilmeli Mi?
0

BEĞENDİM

Kahve Dünyası, Türkiye’de 200’ün üzerinde şubesi bulunan Kahve Dünyası, Türk kahvesi, filtre kahve, espresso ve hazır kahve gibi çeşitli kahve seçenekleri sunmaktadır. Kahve Dünyası hangi ülkenin malı merak ediliyor. İşte merak edilenler…

Kahve Dünyası Hangi Ülkenin Malı?

Kahve Dünyası, Türkiye’de kurulmuş ve Türk vatandaşları tarafından yönetilen bir şirkettir. Şirketin merkezi İstanbul’da yer almakta olup, faaliyetlerini Türkiye sınırları içerisinde sürdürmektedir. Kurucuları ve yöneticileri tamamen Türk vatandaşı olan Kahve Dünyası, bu yönüyle Türk malı olarak kabul edilmektedir.

Kahve Dünyası İsrail Malı mı?

Kahve Dünyası‘nın İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Şirketin İsrail’de şubesi veya faaliyeti yoktur. Aynı şekilde, Kahve Dünyası’nın sahibi veya hissedarları arasında İsrailli bir kişi veya kurum da bulunmamaktadır. Bu nedenle, Kahve Dünyası’nın İsrail malı olduğu iddiaları gerçek dışıdır.

Kahve Dünyası, tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş ve faaliyetlerini sürdüren bir markadır. Şirket, kaliteli kahve çeşitleri ve modern şubeleri ile Türk kahve kültürünü geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlamaktadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısının bulunmaması, markanın kökenine dair yanlış bilgilerin önüne geçmektedir.

World of Türkiyehaberlerimize göz atmak için tıklayın…

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.