WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8284 0.04%
EURO 35,2784 0.04%
ALTIN 2.448,340,15
BITCOIN 21838940,02%
Kıyamet Tarihini Açıkladı! Yusuf Güney’den Olay Sözler…

Kıyamet Tarihini Açıkladı! Yusuf Güney’den Olay Sözler…

Son dönemde astral seyahat açıklamalarıyla dikkat çeken Yusuf Güney, yeni bir iddiada bulundu. Konuk olduğu programda "Bu zamana kadar yaşanan her şey fragmandı. 2030'da mini bir kıyamet kopacak. Sıfırlayacaklar bizi" şeklinde konuşan Güney, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

9 Haziran 2024 13:51
Kıyamet Tarihini Açıkladı! Yusuf Güney’den Olay Sözler…
0

BEĞENDİM

Konuk olduğu programda “Bu zamana kadar yaşanan her şey fragmandı. 2030’da mini bir kıyamet kopacak. Sıfırlayacaklar bizi” diyen Yusuf Güney sosyal medyada gündem oldu.

Yusuf Güney’in kıyamet tarihi verdiği açıklamalar sosyal medyada büyük tepki aldı. Kimileri bu açıklamaları ciddiye alırken, kimileri de tepki gösterdi. “Neye dayanarak açıklama yapıyorsun?” ve “Biri bu adamı sustursun” gibi yorumlar dikkat çekti.

Mizahi Yorumlar

Ayrıca, bazı sosyal medya kullanıcıları da Güney’in iddialarını mizahi bir dille eleştirdi. “Bak kopmazsa kıyameti koparırım ama!” şeklindeki yorumlar, açıklamanın ne kadar ciddiye alındığını gösterdi.


Yusuf Güney Kimdir?

Türk pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci Yusuf Güney, 5 Haziran 1984 tarihinde Trabzon’da dünyaya geldi. Aslen Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinden olan Güney, 14 yaşına kadar Trabzon’da yaşadıktan sonra ailesiyle birlikte Londra’ya taşındı.

Müzik Kariyerinin Başlangıcı

Londra’da bir şirkette pazarlama müdürlüğü yapan Yusuf Güney, 2006 yılının Haziran ayında Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra’da verdiği bir konser sırasında sanatçıyla tanışarak müzik dünyasına ilk adımını attı. İlk bestesi “Aşk-ı Virane”, 2008 yılında Rafet El Roman’ın albümünde yer aldı ve büyük bir başarı elde etti.

İlk Albüm ve Başarılar

Yusuf Güney’in ilk albümü “Bir Sevda Masalı”, 12 Şubat 2009 tarihinde Rafet El Roman’ın prodüktörlüğünde Emre Plak etiketiyle yayımlandı. Albümün ilk video klibi “Heder Oldum Aşkına”ya çekildi. Bu şarkı, Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Mayıs ayında yayımlanan “Aşkım Aşklarından Bulasın” adlı şarkısı da listelerde 6 numaraya kadar çıktı.

Diğer Albümleri ve Projeleri

Şarkıcı, 10 parçadan oluşan ikinci albümü “Aşka İnat”ı 3 Mayıs 2010’da yine Emre Plak etiketiyle çıkardı. 2012 yılında “Kader Rüzgarı” adlı maksi single albümünü, 2013 yılında ise “Sevgi Arsızı” albümünü yayımladı. Diğer albümleri arasında “Hazin” (2014) ve “Kaptan” (2016) bulunmaktadır.

Düetler ve Video Klipler

Yusuf Güney‘in kariyerinde önemli yer tutan düetler ve video klipler şunlardır:

Düetleri:

“Aşk-ı Virane” (Rafet El Roman ile)
“Aşka İnat” (Rafet El Roman ve Eren Atsoy ile)
“Değilsin” (Şeyma Erdoğan ile)
“Kendine İyi Bak” (Semra San ile)

Video Klipleri:

“Heder Oldum Aşkına”
“Aşkım Aşklarından Bulasın”
“Git Bedenim Buralardan”
“Aşka İnat”
“Serserin Oldum”
“Unut Onu Kalbim”
“İki Romantik Deli”
“Kader Rüzgarı”
“Bunalım”
“Ördü Kader Ağlarını”
“Melekler Seni Bana Yazmış”
“Hazin”
“Hadi Aşkım (Yorgan Yakalım)”

Son Dakika Magazin Haberleri World Of Türkiye‘de!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.