WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.490,560,26
BITCOIN 20845590,63%
Kuruluş Osman 150. Bölüm fragmanı çıktı full İZLE! Kuruluş Osman 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Kuruluş Osman 150. Bölüm fragmanı çıktı full İZLE! Kuruluş Osman 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 150. Bölüm fragmanı çıktı full İZLE! Kuruluş Osman 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çarşamba günlerinin vazgeçilmez merakla izlenen dizisi Kuruluş Osman, 150. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 150. Bölüm Fragmanı izle. Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragman izle! Kuruluş Osman seyircileri fragman arayışında. Kuruluş Osman 149. Bölüm sonunda, yeni bölüm merakla bekleniyor. Kuruluş Osman dizisinde yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar…

22 Şubat 2024 09:37
Kuruluş Osman 150. Bölüm fragmanı çıktı full İZLE! Kuruluş Osman 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
0

BEĞENDİM

Kuruluş Osman 150. Bölüm Fragmanı oldukça dikkat çekiyor. Kuruluş Osman 149. Bölüm Fragmanı izle!

KURULUŞ OSMAN 149. ÖZET

Osmanlı’nın kurucusu Osman Bey, Söğüt’te yaşanan büyük kıyımın ardından intikam yemini etti. Görklü Han’a karşı yapacağı hamle, Osmanlı’nın geleceğini belirleyecek önemli bir strateji olacak.

Yakup Bey, Yenişehir esnafına Uç Pazar’da vergi almayacağını açıkladı. Esnaf, bu beklenmedik durum karşısında nasıl bir çıkış yolu bulacak? Malhun Hatun ve Bala Hatun ise, Yakup Bey’in bu kararına karşı kendi planlarını devreye sokacak.

Saadet Hatun, Ülgen Hatun’a Cerkutay’ın ihanet ettiğini söyleyerek Ülgen’i tehdit etti. Ülgen Hatun, öğrendikleri karşısında nasıl bir karar verecek, ortaya çıkabilecek ihaneti nasıl değerlendirecek?

Alaeddin Bey ve Gonca Hatun arasında gelişen olaylar, entrikaların içine sürükleniyor. Saadet Hatun’un, Bala Hatun’a verdiği tavsiyeyle Alaeddin’in Gonca’dan uzak durması isteniyor. Saadet Hatun’un bu tavrının altında yatan neden nedir?

Görklü Han, Prenses’i bulmak için çaba harcarken, Yakup Bey’le karşılaşarak onu tehdit eder. Yakup Bey, Görklü Han’a karşı nasıl bir tutum sergileyecek, bu tehdide karşı nasıl bir strateji izleyecektir?

Orhan Bey ve Holofira, Karacelasun tarafından kaçırıldı. Orhan Bey, Holofira’yı kurtarmak için mücadele ederken, Karacelasun’la karşılaşır. Orhan ve Holofira, bu zorlu durumdan nasıl kurtulacak, Karacelasun’un tuzaklarına karşı nasıl bir direniş sergileyecekler?

Osman Bey’in ordusu toplandı ve Görklü Han’la karşı karşıya geldi. Bu kritik anın akıbeti, Osmanlı’nın kaderini belirleyecek önemli bir dönemeç olacak.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm 28 Şubat Çarşamba saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak

KURULUŞ OSMAN DİZİ OYUNCULARI

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Bey (Orhan Bey),Mirza Bahattin Doğan (Yakup Bey), Gökhan Atalay (Yunus Emre), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Berk Erçer (Konur), Sevil Akı (Saadet Hatun), Emre Dinler (Mehmet Bey), Ömer Faruk Aran (Alaeddin Bey), Leya Kırşan (Fatma Hatun), R. Aybars Düzey (Vasilis), Belgin Şimşek (Gonca Hatun), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Alpaslan Özmol (Gürbüz Alp), Tezhan Tezcan (Temirboğa), Murat İnce (Gürdoğan), Selim Makaroğlu (Atmaca), Adil Şahin (Kara Ali), Burak Ekinci (Gökmen), Turpal Tokaev (Turahan), Murat Boncuk (Aykurt), Ali Osman Arıkbaş (Çocuk Cerkutay)

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Kuruluş Osman 150. Bölüm fragman İZLE!

 

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.