WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2040 0%
EURO 35,0853 0.2%
ALTIN 2.527,901,10
BITCOIN 2158686-0,23%
Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Ana Konusu Nedir, Ne Zaman Çekildi, Oyuncuları Kimler?
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Ana Konusu Nedir, Ne Zaman Çekildi, Oyuncuları Kimler?

Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Ana Konusu Nedir, Ne Zaman Çekildi, Oyuncuları Kimler?

Maymunlar Cehennemi Başlangıç, bu akşam televizyon ekranlarında gösterime girecek, izleyicileri büyüleyen bir bilimkurgu filmidir. Bu film, son dönemin en çok sevilen yapımları arasında yer alıyor ve konusuyla da dikkat çekiyor. Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin konusu nedir? Hangi oyuncular yer alıyor ve ne zaman çekildi? Araştırmaya başlandı.

13 Mayıs 2024 19:21
Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Ana Konusu Nedir, Ne Zaman Çekildi, Oyuncuları Kimler?
0

BEĞENDİM

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç, yönetmenliğini Rupert Wyatt’ın üstlendiği ve beyazperdeye taşınan bir film serisidir. 2011 yapımı bu film, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Oyuncu kadrosu da merak konusu.

Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Ana Konusu Nedir?

Günümüzde geçen bir filmde, genetik mühendisleri maymunlar üzerinde çalışmalar yapar ve bu çalışmalar sonucunda maymunlarda zihinsel gelişmeler meydana gelir. Bu çalışmaları gözlemleyen Will Rodman, bir maymunu araştırma tesisten kaçırır. Ancak film, kaçıştan sonra gerçekten başlar. Will, kaçırdığı maymunla dostluk kurar ve ona insan gibi davranarak birçok şey öğretmeye çalışır. Ancak maymun, bu farklı muameleyi fark eder. Bir gün, Will’in babası bir araba kazası geçirir. Kazaya karıştığı arabanın sahibi Will’in babasının üzerine yürür ve bu durumu gören Cesar (Will’in maymuna verdiği isim) sinirlenerek adamı yaralar. Bunun üzerine Cesar, maymun hapsine atılır. Orada birçok maymunla tanışır ve çeşitli işkencelere maruz kalır. Ancak Will’e olan kırgınlığı da geçmez, çünkü Will’in onu terk ettiğini düşünür. Cesar, tüm bunlara rağmen bir plan yapar ve diğer maymun arkadaşlarıyla birlikte kaçar ve ardından genetik mühendislerinin bulunduğu tesise saldırırlar. Birçok insanı öldürerek ormana doğru yol alırlar ve başarılı olurlar. Filmin sonunda Will, Cesar’ın yanında kalabileceğini söyler, ancak Cesar, gerçek evinin diğer maymunların olduğu yer olduğunu dile getirir.

Maymunlar Cehennemi Başlangıç Filmin Oyuncuları Kimler?

Will Rodman rolüyle James Franco
Caroline Aranha rolüyle Freida Pinto
Caesar rolüyle Andy Serkis
Charles Rodman rolüyle John Lithgow
Irena rolüyle Chelah Horsdal
John Landon rolüyle Brian Cox
Dodge Landon rolüyle Tom Felton
Steven Jacobs rolüyle David Oyelowo
Robert Franklin rolüyle Tyler Labine
Hunsiker rolüyle David Hewlett
Rodney rolüyle Jamie Harris

 

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.