WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8100 0%
EURO 35,2773 -0.01%
ALTIN 2.448,340,15
BITCOIN 2178653-0,20%
Müge Anlı’da Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Bulundu

Müge Anlı’da Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Bulundu

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı'nın programında herkesi dehşete düşüren bir olay yaşandı. Bir ailenin evde bir adamı öldürüp cesedini kıyma makinesinden geçirdiği iddia edilmişti. Bu korkunç olayın ardından o makine bulundu.

11 Haziran 2024 13:00
Müge Anlı’da Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Bulundu
0

BEĞENDİM

Nikahsız birlikte yaşadığı Güllü’nün evden kaçtığını belirten Mehmet, Müge Anlının programına katıldı. Ancak, programa katılan akraba Ahmet’in şok edici iddiaları, olayın seyrini değiştirdi. Ahmet, Güllü Çolak ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedini kıyma makinesinden geçirdiklerini söyledi.

 

Kıyma Makinesi Bulundu

Müge Anlı, programda konu ile ilgili araştırmalarına devam ederken, bugünkü yayında o kıyma makinesini bulduklarını duyurdu. İddialara göre, cinayetin ardından aile, makineden salça çekip satmış ve ardından makineyi elden çıkarmış.

Makinenin Satışı ve İddialar

Makinenin 10 bin TL değerinde olduğu belirtilirken, satın alan kişinin ifadesine göre makine 500 TL’ye satılmış. Güllü bu iddiayı yalanlasa da, satın alan kişi makineyi Güllü’nün abisinden aldığını söyledi. “Makineyi aldığım kişi Güllü’nün ağabeyine benziyordu” diyen iddia sahibi, makineyi de gösterdi.

Makinenin Gücü ve Ekrandaki Görüntüler

Anlı, iddialara göre makinenin içine düşen metal kaşığı bulgur tanesi kadar parçaladığını açıkladı. Bir insanın nasıl öğütülebileceğini hayal bile edemeyen izleyiciler, makineyi ekranda gördü.

Programda yaşanan bu gelişmeler izleyicileri şok etti. Güllü Çolak ve ailesi hakkındaki iddialar ve bulunan kıyma makinesi ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Müge Anlı ve ekibi, olayı aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Son Dakika haberler için World Of  Türkiye‘yi tıklayınız.

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.