WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8385 0.07%
EURO 35,2943 0.04%
ALTIN 2.445,200,01
BITCOIN 2180883-0,15%
Şebnem Tacigut Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Şebnem Tacigut Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni olduğunu belirten Şebnem Tacigut'un, bilinçaltı temizliği gerçekleştirdiğini iddia ettiği özel bir eğitimi 23 bin lira karşılığında sunduğu sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerin yayılmasıyla birlikte, Şebnem Tacigut hakkında araştırmalar başladı. Peki, Şebnem Tacigut kimdir?

5 Haziran 2024 16:56
Şebnem Tacigut Kimdir? Ne İş Yapıyor?
0

BEĞENDİM

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni olduğunu belirten Şebnem Tacigut‘un, bilinçaltı temizliği gerçekleştirdiğini iddia ettiği özel bir eğitimi 23 bin lira karşılığında sunması sosyal medyada gündem oldu. Bu görüntülerin ardından Şebnem Tacigut hakkında araştırmalar başladı. Peki, Şebnem Tacigut kimdir?

Şebnem Tacigut Kimdir?

Şebnem Tacigut, 28 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. Kariyerine finans müdürü olarak başlayan Tacigut, uzun yıllar kurumsal şirketlerde görev aldı.

Dönüşüm ve Kişisel Gelişim

2004 yılında, ilahi işaretlerde yardım alarak hayatında bir dönüşüm yaşama ihtiyacı hissetti. Bu süreçte “Reiki Evrensel Yaşam Enerjisi” ile başlayan dersler aldı ve devamında “Çakra Dengeleme”, “Kişisel Gelişim” ve “Pozitif Düşünce” eğitimleri ile kendini geliştirdi. 2007 yılında “Reiki Master Hocalık” unvanını kazandı.

Kitapları ve Seminerleri

Akademik seminerlerine devam eden Şebnem Tacigut, kişisel gelişim konularında pek çok kitabın yazarıdır. “Uyanış Zamanı”, “Tevekkül”, “Kalbin Kıblesi” ve “İnsanın İçsen Keşfi” adlı kitaplarıyla tanınan Tacigut, söyleşi ve imza günlerinde okurlarıyla buluşmaktadır.

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

Şebnem Tacigut, bilinçaltı temizliği yaptığını iddia ettiği özel eğitimlerini sunmasıyla da biliniyor. Bu eğitimler kapsamında sunduğu hizmetlerin yüksek maliyetleri, sosyal medyada geniş yankı uyandırmış ve tartışmalara neden olmuştur.

Son Dakika Magazin Haberleri İçin Tıklayınız!

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.