WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,3264 -0.01%
EURO 35,1757 0.51%
ALTIN 2.399,08-0,65
BITCOIN 22022360,85%
Türkeş’in oğlu Ülkü Ocakları’na bakın ne dedi ki “Haddini bil, biz uyaralım da” yanıtı geldi
  • World of Türkiye
  • Gündem
  • Türkeş’in oğlu Ülkü Ocakları’na bakın ne dedi ki “Haddini bil, biz uyaralım da” yanıtı geldi

Türkeş’in oğlu Ülkü Ocakları’na bakın ne dedi ki “Haddini bil, biz uyaralım da” yanıtı geldi

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş, İYİ Parti'nin Adana'dan aday gösterdiği Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlayan Ülkü Ocakları'na sert bir şekilde cevap verdi. Sosyal medya üzerinden gerçekleşen bu sözlü çatışmada, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da Kutalmış Türkeş'e hakaret içeren ifadelerle yanıt verdi. Adana Ülkü Ocakları, Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlayan pankartın gündeme gelmesiyle birlikte gerilim arttı.

28 Şubat 2024 21:31
Türkeş’in oğlu Ülkü Ocakları’na bakın ne dedi ki “Haddini bil, biz uyaralım da” yanıtı geldi
0

BEĞENDİM

Sosyal medya platformlarındaki bu çatışma, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in de Kutalmış Türkeş’e karşı hakaret içeren bir yanıt vermesiyle genişledi. Yönter, Kutalmış Türkeş’e şizofren ahlaksız diyerek sözlü atışmaya katıldı.

Küfür içeren sözler kullanan Türkeş, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Alparslan Türkeş’in evladı olduklarını iddia ederek Türkeş’in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, Hele de ömründe Türkeş’i görmemiş olanlar! Sizlerin Türkeş’in evladı olması imkansız, zira Türkeş o…… çocuk yapmadı hiç! Siz babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan‘ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye’ye!”

Kutalmış Türkeş’in paylaşımında ise Alparslan Türkeş’in evlatlarına yönelik hakaretlerde bulunanlara sert tepki gösterdiği görülmekte. Türkeş, bu kişilere Alparslan Türkeş’in gerçek evlatları olmadıklarını ve babalarını aramaları gerektiğini ifade ederek, çeşitli isimleri ahlaksızlıkla suçladı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Kutalmış Türkeş’e karşı sert bir üslupla cevap vererek onu hainlikle suçladı. Yıldırım, Türkeş’in Başbuğ’a ihanet ettiğini ve kuduz köpeklerle aynı seviyede olduğunu iddia etti. Haddini bilmesi gerektiğini vurgulayarak, uyarıda bulundu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın tepkisi

“Ahmet Kutalmış denilen rezil, ahlaksız herif!… Başbuğumuzu görmediği halde gönülden seven, davasını ve ülküsünü yaşatmak için mücadele eden Ülküdaşlarımıza küfür edecek kadar aşağılıksın!

Hayatın Başbuğumuzun emanetlerine hıyanet etmekle, kemiklerini sızlatmakla geçti. Başbuğumuzun soyadının arkasına sığınarak milyonlarca Ülkücünün mukaddes davasına, kutsal Ocağına ihanet ettin!

Kuduz köpekten farkın yok! Haddini bil salyalarını Parti ve Ocağımızdan öteye akıt.

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.