WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21595380,44%
Yabani 34. bölüm yeni fragmanı çıktı! Yabani dizisi yeni bölüm fragmanı izle! 11 MAYIS

Yabani 34. bölüm yeni fragmanı çıktı! Yabani dizisi yeni bölüm fragmanı izle! 11 MAYIS

Yabani 33. bölüm Full İZLE! 11 MAYIS Yabani dizisi 34. bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Detaylar haberimizde.

11 Mayıs 2024 12:42
Yabani 34. bölüm yeni fragmanı çıktı! Yabani dizisi yeni bölüm fragmanı izle! 11 MAYIS
0

BEĞENDİM

Yabani 33. bölüm 2 fragmanı yayınlandı! Elif’in ipucu, Yaman’ı intikam peşine düşürüyor. Rüya suskunluğunu bozacak mı? Alaz, gerçeği açıklayacak mı? Yabani dizisinin heyecanı doruk noktasına çıkıyor! 33. bölüm 2. fragmanı ile yeni bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları gelmeye başladı. Peki Yaman, Elif’in son ipucu ile katilin peşine düşecek mi? Rüya’nın suskunluğu ne zaman sona erecek? Alaz, Yaman’a yalan söylemeye devam edecek mi?

Yeni bölümde neler olacak?

Elif, son gücüyle Yaman’a kimin çarpıp kaçtığını gösteren bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu, Yaman’ı intikam peşine düşürürken, dizide heyecan tavan yapıyor.

Asi ve Cesur Tek Başına

Asi ve Cesur, Elif’in ölümünün ardından zor bir dönemden geçiyor. Tek güvendikleri birbirleri olan çift, katilin peşindeyken tehlikeli bir maceraya atılıyor.

Yabani 34. bölüm yeni fragmanı çıktı! Yabani dizisi yeni bölüm fragmanı izle! 11 MAYIS

Rüya’nın Gizemi

Rüya, Şebnem’in karnındaki bebek yüzünden suskunluğunu korumaya devam ediyor. Fakat Şebnem’in yeni suçları ortaya çıkarsa her şey değişebilir mi? Rüya, sessizliğini bozacak mı?

Alaz’ın İşkenceli Kararı

Alaz, Serhan’ın oğlu gibi davranmak ve Yaman’a yalan söylemek zorunda kalıyor. Bu durum Alaz’ı derinden sararken, izleyiciyi de meraklandırıyor. Alaz, bu yükün altında ezilecek mi, yoksa gerçeği mi açıklayacak?

Şebnem Köşede Sıkışıyor

Şebnem, köşeye sıkıştıkça Serhan’a karşı kendini korumaya çalışıyor. Fakat Güven, ikisinin de peşinde ve bıraktıkları izleri adım adım takip ediyor. Şebnem ve Serhan, Güven’den kurtulabilecek mi?

Yaman ve Alaz Karşı Karşıya

Yaman, tam da Alaz’ı kendi tarafına çekebileceğini düşünürken, yaşanan bir felaket her şeyi alt üst ediyor. Bu felaketin bedeli çok ağır olacak ve kahramanlarımızı zorlu bir sınav bekliyor.

Heyecan Dorukta: Yabani’nin 33. bölüm 2’sinde gerilim ve heyecan doruk noktasına çıkıyor. Peki bu felaketin ardından neler olacak? Yaman, katilin kim olduğunu bulabilecek mi? Rüya, sessizliğini bozacak mı? Alaz, Yaman’a gerçeği açıklayacak mı?

Yabani 33. bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yabani 33. bölüm 11 Mayıs Cumartesi günü 20:00’da NOW TV – FOX TV’de yayınlanacak. Tüm bu heyecan verici gelişmelerin yaşanacak yeni bölüm ekranlara gelecek. Yabani 33. bölüm full İZLE! Bölümün tamamını reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 34. bölüm fragmanı izleme linki

Yabani 34. bölüm fragmanı reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 33. bölüm fragmanı

Uğur Selamcı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.