WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2798 -0.1%
EURO 35,1611 0.55%
ALTIN 2.401,41-0,55
BITCOIN 2185162-0,04%
Yalı Çapkını Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün 68. Bölüm Var Mı? Yalı Çapkını 68. Bölüm Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Yalı Çapkını Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün 68. Bölüm Var Mı? Yalı Çapkını 68. Bölüm Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!

Yalı Çapkını Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün 68. Bölüm Var Mı? Yalı Çapkını 68. Bölüm Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!

Bu akşam (3 Mayıs) Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünün olup olmayacağı merakla araştırılıyor. Cuma günleri yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünün bu akşam olup olmayacağı dizi severlerinin gündeminde. Peki bugün Yalı Çapkını dizisi var mı? Yalı Çapkını bu akşam var mı, yok mu?

3 Mayıs 2024 13:00
Yalı Çapkını Bu Akşam 3 Mayıs Var Mı Yok Mu, Bugün 68. Bölüm Var Mı? Yalı Çapkını 68. Bölüm Son 3. Fragmanı Çıktı Full izle!
0

BEĞENDİM

Yalı Çapkını merakla takip edilen dizi bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı ve dizinin son fragmanı merakla araştırılıyor. Yalı Çapkını bu akşam 68. Bölüm var mı yok mu? Yalı Çapkını yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bugün Yalı Çapkını var mı? İşte Yalı Çapkını hakkında merak edilenler ve dizinin son fragmanı…

Yalı Çapkını Bu Akşam Var Mı, Yok Mu?

Bu akşam Yalı Çapkını dizisi yeni 68. bölümü ile saat 20:00’da ekranlarda yer alacak . Yalı Çapkını 68. Bölüm fragmanlar haberimizin devamında.

3 Mayıs Star Tv Yayın Akışı

07:00 Benim Tatlı Yalanım
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
16:15 Güzel Köylü
18:15 Star Haber
19:00 Yalı Çapkını
20:00 Yalı Çapkını
00:15 Ömer
03:00 Aramızda Kalsın
05:00 Güzel Köylü

Yalı Çapkını 67. Bölümde neler oldu, son sahne haberimizde. Yalı Çapkını 68. Bölümde neler olacak? Yalı Çapkını 68. Bölüm 1. fragman, 2. fragman, 3. fragman haberimizin devamında.

Yalı Çapkını Dizisinin Konusu

Yalı Çapkını dizisi, İstanbul’un Çubuklu mevkisinde geçen bir hikayeyi anlatıyor. Sazlı, sözlü eğlencelerin yaşandığı bir dönemde başlayan hikaye, Fazıl Azmi adlı genç bir adamın hayatında değişikliklerle dolu bir sürece odaklanıyor. Fazıl, bu eğlencelere giderken iki hanımefendiyle tanışır ve küçük olanıyla ilgilenmeye başlar. Ardından, bu kızlarla tanışır ve Sabiha’nın kendisini tanıdığını öğrenir. Sabiha da Fazıl’a ilgi duyar ve birlikte buluşmaya başlarlar.

Kış mevsimi geldiğinde Fazıl, kışı Nişantaşı’ndaki evinde geçirmek üzere oraya gider. İkisi arasında mektuplaşma sözü verse de, Fazıl ayrıldıktan sonra mektupları azaltır ve sayfa sayısını düşürür. Bu değişimin arkasında ise arkadaş çevresinin etkisi vardır ve Fazıl, eğlence mekanlarına gitmeyi bırakır.

Hikayede, gizlice buluşan sevgililerin, sazlı, sözlü eğlencelere katılanların, evliliğin önemine vurgu yapılırken, dedikoduların döndüğü bir ortamı gözler önüne seriliyor. Ana teması aşk olan hikaye, Fazıl’ın karakterindeki değişimi ve Sabiha’ya olan derin sevgiyi odak noktasına alıyor.

Yalı Çapkını, etkileyici ve sosyal-psikolojik yönleri ağır basan bir aşk hikayesidir. Fazıl’ın karakterindeki değişim ve Sabiha’ya olan aşkıyla şekillenen bu hikaye, aşkın insanları nasıl etkileyebileceğini ve toplumsal değerlerin nasıl sorgulanabileceğini işler.

Yalı Çapkını 67. Bölümde neler oldu, son sahne haberimizde. Yalı Çapkını 68. Bölümde neler olacak? Yalı Çapkını 68. Bölüm 1. fragman, 2. fragman, 3. fragman haberimizin devamında.

Yalı Çapkını 67. Bölüm Özet

Ferit ve Seyran, tehlikenin kenarında dengede dururken, Akın beklenmedik bir hamle yapar. Seyran, ölümle yüz yüze gelirken, travmatik acıların bıraktığı derin izlerle mücadele eder. Evden kovulan ve zor durumda kalan İfakat, ne yapacağına karar vermeye çalışırken, yıllardır sakladığı bir gerçeği Halis Ağa’ya açıklar.

Kaya, Suna’ya onu üzecek bir gelişmeyi itiraf ederken, Esme ve Kazım arasında geçmişten açılmamış defterler ortaya çıkar. Seyran’ın yaşadığı acılar karşısında nasıl yardımcı olacağını bilemeyen Ferit, çaresiz hisseder. Her şeyin sona erdiğini düşünürken, intikam peşindeki yeni bir düşman Ferit’i endişeye sevk eder.

Yalı Çapkını 68. Bölümde neler olacak? Yalı Çapkını 68. Bölüm 1. fragman, 2. fragman, 3. fragman haberimizin devamında.

Yalı Çapkını 67. Bölüm Son Sahne

Yalı Çapkını 68. Bölümde Neler Olacak?

Ferit, düşmanının beklenmedik bir yakınlıkta olduğundan habersizdir, bu durum onu endişelendirir. Güvenlik önlemlerinin daha da artırılması için talepte bulunan Ferit, kimsenin zarar görmemesi için gerekenleri yapmaya kararlıdır. Asuman’ın Doruk’la ilgili uygunsuz görüntülerinin internete sızması, aileyi derinden sarsar; bu durum karşısında Halis Ağa büyük tepki gösterir.

Doruk’u bulmak için büyük bir mücadeleye giren Ferit, ona bu eylemlerinin bedelini ödetecek kararlılıkla hareket eder. Evden ayrılmak zorunda kalan İfakat, Halis Ağa’nın gözündeki yerini yeniden kazanabilmek için yeni bir plan yapar. Sağlık durumuyla ilgili beklenmedik bir gelişme öğrenen Seyran, yeni ve önemli kararlar almak için harekete geçer. Tehdit mesajının kaynağını bulmaya çalışan Ferit, düşmanının beklenmedik bir yakınlıkta olduğunu fark etmez.

Yalı Çapkını yeni bölümüyle bu akşam Star’da…

Yayın tarihi: 03 Mayıs 2024 20:00

Oyuncular: Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Beril Pozam

Yalı Çapkını 68. Bölüm 3. Fragman

Yalı Çapkını 68. Bölüm 2. Fragman

Yalı Çapkını 68. Bölüm 1. Fragman

İlknur Şayir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.