WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 21150330,37%
Aziz Yıldırım: Ali Bey Bana ‘Gerekirse Kavga Ederim’ Dedi

Aziz Yıldırım: Ali Bey Bana ‘Gerekirse Kavga Ederim’ Dedi

Divan başkanlığı seçimine tepki gösterip kongrenin yapıldığı stadı terk eden Aziz Yıldırım, açıklama yaptı. Yıldırım, "Ali Bey'in elini sıktım. Ali Bey çok gergin bir ifadeyle bana, "gerekirse kavga ederim" dedi" şeklinde konuştu.

8 Haziran 2024 14:06
Aziz Yıldırım: Ali Bey Bana ‘Gerekirse Kavga Ederim’ Dedi
0

BEĞENDİM

Fenerbahçe Genel Kurulu’nun yapıldığı stadyumu terk eden Aziz Yıldırım, ofisinde açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, “Bu gerilimin kongreyi kavgalı ortama sürükleyeceğini gördüm ve endişe duydum. Ali Koç ve divandan buna çözüm bulunması gerektiğini söyledim. Amacım Ali Koç’la birlikte sükunet çağrısı yapmaktı. İki taraf da kavga edecek hale gelmişti. Ali Bey’in elini sıktım. Ali Bey çok gergin bir ifadeyle bana, “gerekirse kavga ederim” dedi.

Aziz Yıldırım’ın açıklamaları:

Kavga etmeyi tercih edenleri, kavgayı kışkırtanları Fenerbahçelilerin vicdanına havale ediyorum. Bütün Fenerbahçeliler kardeş olduklarını unutmasınlar. Kongreler, yönetimler gelir geçicidir. Yarın olmayabilirler. Kalıcı olan Fenerbahçe ve Fenerbahçeliliktir. Gerisi teferruattır. Bu provokasyonları göze alanlar yarın bir gün Fenerbahçe’nin sahibi olmaya kalkışırlarsa ben buna şaşırmayacağım. Holdinglerin takımı Fenerbahçe mi, halkın takımı Fenerbahçe mi? Düşünsünler ona göre karar versinler. Biz halkız. Bizim derdimiz seçim kazanmak değil, Fenerbahçe’nin kazanması.

Bütün delegelerimizi yarın stadyuma bekliyorum. Ben de sabah erken saatlerden itibaren orada olacağım ve seçim bitene kadar da oradan ayrılmayacağım.

Ben orada kalsaydım kavga çıkacaktı. Olaylar büyüyecekti. Ben kimseden korkmam. Korkaklar her gün, cesurlar bir kez ölür. Biz bir kez öleceğiz. Biz kimlerle kavgalar etmişiz. Ben kaçmam. Ben ayrılmasaydım Fenerbahçe’ye zarar olacaktı.

Divan’a gidip 50 milyon Dolar teminat mektubu verecektim. Şampiyon olamazsak o parayı Fenerbahçe’ye hibe edecektim. Divan’da bunu açıklayacaktım ama olmadı.

Çekilmeyeceğim! Çekilmek falan yok!”

Cengiz Han Erdoğan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.