WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 20951281,47%
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart’ta milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart’ta milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefetin belediye başkan adaylarını vatandaşa değil yapay zekaya sorduklarını belirterek "Sırf şahsi kariyerleri için bölücü örgütün uzantılarıyla DEM'lenmeyi tercih ettiler. 31 Mart'ta milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar." dedi.

21 Şubat 2024 15:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart’ta milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar Zafer Meydanı’nda düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan, Afyonkarahisar’da seçime yönelik mesajlar verirken bugün ilk uçuşunu gerçekleştiren KAAN’la ilgili de açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Şu anda KAAN’ı görüyorsunuz değil mi? Daha neler gelecek neler.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Kocatepe’de destan yazan Afyon için ne söylesek eksik kalır. Mayıs ayında yapılan seçimlerde yüzde 64 gibi rekor bir oyla bize destek olduğunuz için her birinize şükranlarımı sunuyorum. Biz partimizi kurarken Afyonkarahisar’dan yola çıktık. Bugüne kadar girdiğimiz her seçimde sizlerin güçlü desteğini hep yanımızda hissettik. Önümüze çıkan engelleri sizlerle birlikte aştık. Demokrasimizi vesayetçilere karşı sizlerle birlikte koruduk. Şimdi önümüzde 31 Mart seçimleri var. Kaldı 38 gün. Tıpkı 14-28 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi yine çok kritik tercihlerde bulunacağız. Afyon’un yine farkını göstereceğine inanıyorum.

Milli Mücadeleyi nasıl cumhuriyet ile taçlandırdıysak Türkiye Yüzyılını da yapılan seçimlerle dünyaya ilan ediyoruz. Türkiye Yüzyılı adını verdiğimiz cumhuriyetimizin ikinci asrı, milletimizi hak ettiği yere çıkarmanın asrı olacaktır. Şehirlerimizi çevreye duyarlı tarihi, kültürel zenginlikleri korunmuş yerleşim yerleri olarak geliştireceğiz. Katılımcı, kaliteli yönetimler ile şehirleri geleceğe hazırlayacağız. Türkiye Yüzyılı bayrağını siyasi, ekonomik, askeri her alanda yükseltirken, şehirlerimizin de buna ayak uydurmasını sağlayacağız.

MİLLETİN TOKATINI YEMEKTEN KURTULAMAYACAKLAR

Muhalefetin ne bizim gibi güçlü bir tecrübesi ne de ortaya koyabilecek geniş vizyonları var. Parti içi iktidar kavgalarından başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorlar. Belediye başkan adaylarını vatandaşa değil yapay zekaya soruyorlar. Yapay zeka kimi uygun görürse bu acemiler de milletin karşısına “İşte adayımız” diyerek onu çıkarıyorlar. Allah CHP’li kardeşlerimize sabır versin. Şehirlerimizin sıkıntılarını giderecek tek bir önerileri yok. Utanmadan millete adaylarımıza tıpış tıpış oy vereceksiniz diyorlar. Adaylarını bile ellerine yüzlerine bulaştırmadan belirleyemeyenlerden ne partilerine ne millete hayır gelir. Kandil güdümünde siyaset yapanlarla iş birliğine giriştiler. Sırf şahsi kariyerleri için bölücü örgütün uzantılarıyla DEM’lenmeyi tercih ettiler. 31 Mart’ta milletin tokatını yemekten kurtulamayacaklar.

TÜRKİYE ZÜBÜK SİYASETÇİ TİPLERİNİ GÖRDÜ

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak rakiplerimizin bu içler acısına bakıp da asla rehavete kapılmıyoruz. Bilakis bu tablo bizim sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Milletimizin huzuruna çıkaracağımız başkan adaylarımızda da hassasiyetle hareket ettik. Türkiye, bir önceki seçimlerde her konuda atıp tutan verdiği sözleri inkar eden zübük siyasetçi tiplerini gördü tanıdı. Belediyelerde de şehrine yıllar kaybettiren başkanlar oldu. Hükümet olarak elinde projesi olan belediyeleri bakanlıklarımız aracılığıyla destekleriz.

Eksi Türkiye’de ülkemizin imkanlarını çarçur edenleri en iyi sizler biliyorsunuz. Aynı şekilde belediyelerde şehrine milyarlar kaybettiren başkanlar oldu.

KAAN AÇIKLAMASI

Milli muharip uçağımız KAAN bu sabah ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi. Yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Şu anda KAAN’ı görüyorsunuz değil mi? Daha neler gelecek neler. İnsansız uçakları yaptık mı? AKINCI’yı yaptık mı? Daha durun bakalım neler gelecek neler. KIZILELMA’yı yaptık mı? KIZILELMA var ya F-16’nın taşıdığı bombayı taşıyor.

 

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.