WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,6061 0.11%
EURO 34,9720 0.27%
ALTIN 2.427,930,21
BITCOIN 2093258-3,57%
  • Hamburger 3
“Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız”

“Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız”

Emekli zammıyla ilgili mesaj veren Erdoğan, "Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız, bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız" diye konuştu.

24 Ağustos 2023 16:24
“Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız”
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, “Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız, bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız. Emlak ve kira piyasası yakında dengeye kavuşacaktır. Fahiş fiyat balonu söndükçe milletimiz daha çok rahatlayacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde:

“28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları hala devam ediyor. Muhalefette hemen her gün yeni bir skandal patlak veriyor. Masanın altına sayısız ihaneti, kumpası saklamışlar. Ortaya saçılanlar buz dağının sadece görünen kısmıdır. Asıl vahim pazarlıklar henüz kamuoyunun malumu olmamıştır. Yani bu pilav daha çok su kaldıracaktır.

Seçimlerden bu yana geçen her gün, ülkemizin nasıl büyük bir uçurumun kenarından döndüğünü bizlere tekrar tekrar hatırlatıyor. Tercihini farklı yönde kullanan vatandaşlarımız da bunların durumunu gördükçe Allah’a hamdediyor.

Bazı karanlık noktalar da artık açıklığa kavuşturulmalı. Kapısını çaldığınız her partiye koltuğunuzun altında bir bakanlıkla gittiniz. Önünüze gelene devleti rehin verdiniz. Peki, sizin için oy dilenen Kandil’deki terör baronlarına neyi taahhüt ettiniz? Pensilvanya’daki hainlere hangi sözleri verdiniz ki, bu alçaklar uçak bileti paylaşıyorlardı? ABD’deki hamburgercide 8 saat, kimlerle ne konuştunuz? Kazanıyoruz tiyatrosunu niçin oynadınız?

Hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler. Onurlu siyasetçiye yakışır şekilde hatalarını kabul etsinler. Madem ya kaset kumpası ile oturdukları ya da atadan dededen miras kaldıkları koltuklarını terk edemiyorlar, en azından hataları ile yüzleşerek hem kendileri hem de milletin hayrına bir iş yapsınlar.

“Serzenişlerin farkındayız”

Emlak ve kira piyasası yakında dengeye kavuşacaktır. Fahiş fiyat balonu söndükçe milletimiz daha çok rahatlayacaktır. Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız, bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız.

Şehirlerine hizmet için harcamaları gereken kaynakları reklama ayıranlar, sosyal medya belediyeciliğinin önüne geçemezler.”

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.