WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,3027 -0.02%
EURO 35,1700 0.6%
ALTIN 2.405,24-0,40
BITCOIN 21842980,17%
Erdoğan: Türk Siyasetinin Yumuşamaya İhtiyacı Var

Erdoğan: Türk Siyasetinin Yumuşamaya İhtiyacı Var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel'in ziyaretine ilişkin, "Türkiye'nin buna ihtiyacı var. İlk fırsatta CHP'ye ziyareti gerçekleştirerek Türkiye'de siyasetin yumuşama sürecini başlatalım istiyorum" dedi. Erdoğan, İsrail'le ticareti durdurma kararı hakkında da konuştu.

3 Mayıs 2024 15:19
Erdoğan: Türk Siyasetinin Yumuşamaya İhtiyacı Var
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kendisini ziyareti için, “Türkiye’nin buna ihtiyacı var. İlk fırsatta ben de CHP’ye bu ziyareti gerçekleştirerek Türkiye’de siyasetin yumuşama sürecini başlatalım istiyorum” dedi.

Erdoğan’ın açıklamaları:

“Genel Başkan olduktan sonra böyle bir ziyareti kendisinin gerçekleştirmiş olması iktidar ve ana muhalefet arasında aslında olumlu bir gelişme oldu. Bundan önceki süreçlerde bu tür adımlar atılmıyordu. Bu adımın atılmasıyla siyasetin ülkemizde çok daha yumuşama dönemine girdiğini görüyoruz. Ben de Özgür Bey’e ilk fırsatta ziyaretin karşılığını yapacağımı söyledim. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. İlk fırsatta bu ziyareti gerçekleştirerek Türkiye’de siyasetin yumuşama sürecini başlatalım istiyorum.

İsrail İle Ticareti Durdurma Kararı

Netanyahu acımasız. Bunu da maalesef bu çocuklara, kadınlara, yaşlılara karşı gösterdi. Onun (Netanyahu yönetimi) elinde imkanlar yok. Tüm Batı, İsrail’e çalışıyor. Başta ABD olmak üzere İsrail’e çalışıyorlar. Atmamız gereken adımlar vardı, attık.”

Cengiz Han Erdoğan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.