WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21561720,16%
Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragman çıktı mı? Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragman full izle
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragman çıktı mı? Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragman full izle

Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragman çıktı mı? Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragman full izle

Kara Ağaç Destanı 10. bölüm Full İZLE! 3 MAYIS Kara Ağaç Destanı 11. bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Detaylar haberimizde.

3 Mayıs 2024 17:24
Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragman çıktı mı? Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragman full izle
0

BEĞENDİM

Kara Ağaç Destanı 10. bölüm 2. tanıtım yayınlandı! Sultan’ın büyük sırrı ve Ömer’le mücadelesi! Yeni bölümde neler olacak? Sultan Celal Ağa ve Latif Bey’e karşı nasıl bir mücadele verecek? Ömer, Sultan’ı kararından döndürebilecek mi?

Kara Ağaç Destanı’nda heyecan ve gerilim artıyor! 2. tanıtımla birlikte, Sultan’ın öğrendiği büyük sır ve bu sırrın Ömer’le olan ilişkisini nasıl etkileyeceği merak konusu. Sultan, Ömer’den uzaklaşmaya kararlı mı? Celal Ağa ve Latif Bey’in planları neler?

Yeni bölümde neler olacak?

Ölümden dönen Sultan, Ömer’i yanında göremeyince büyük bir şok yaşıyor. Ömer’in ortadan kaybolması, Sultan’ın kafasını kurcalıyor ve bir şeylerin ters gittiğini hissediyor. Bu ayrılık, Sultan ve Ömer’in ilişkisinde yeni bir dönemece işaret ediyor.

Ömer’le yüzleşmesinden sonra Sultan, hayalini tek başına sürdürmeye karar veriyor. Hem Celal Ağa’ya hem de Latif Bey’e karşı büyük bir mücadeleye girişmeye hazır. Sultan’ın bu cesur hamlesi, dizinin gidişatını önemli ölçüde etkileyecek gibi görünüyor.

Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragman çıktı mı? Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragman full izle

Ömer’in Çıkmaz Sokağı

Sultan’ı korumak için sevdasından vazgeçen Ömer, düğün hazırlıklarının hızlanmasıyla sıkışıp kalıyor. Üzerine bir de Sultan’ın Kara Ağaç’tan ayrılma kararı ekleniyor. Ömer, Sultan’ı bu kararından döndürebilecek mi? Bu sorunun cevabı, yeni bölümde izleyiciyi bekliyor.

Celal Ağa, konaktaki sırrın Ayten’de düğümlendiğini fark ediyor. Bir yandan sırrın peşine düşerken diğer yandan da büyük planını uygulamaya devam ediyor. Peki, Celal Ağa’nın planı nedir? Ayten’in can havliyle yaptığı son hamle ise Sultan’ın hayatını alt üst ediyor.

Sultan’ın öğrendiği sır ne? Ömer, Sultan’ı kararından döndürebilecek mi? Celal Ağa’nın planı ne? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde.

Sosyal medyada fragmanla ilgili birçok yorum yer alıyor. İzleyiciler, Sultan’ın öğrendiği sırrın ne olduğunu ve bu sırrın Ömer’le olan ilişkisini nasıl etkileyeceğini merak ediyor. Ayrıca, Ömer’in Sultan’ı kararından döndürebilecek mi ve Celal Ağa’nın planının ne olduğu da merak konusu.

Kara Ağaç Destanı 10. bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kara Ağaç Destanı 10. bölümü 3 Mayıs Cuma günü 20:00’da TRT 1’de yayınlanacak. Kara Ağaç Destanı 10. bölüm full İZLE! Bölümün tamamını reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragmanı izleme linki

Kara Ağaç Destanı 11. bölüm fragmanı reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Kara Ağaç Destanı 10. bölüm fragmanı

Uğur Selamcı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.