WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,5670 0.05%
EURO 35,0410 0.48%
ALTIN 2.423,740,04
BITCOIN 2095894-4,00%
  • Hamburger 3
Müge Anlı’dan Fenerbahçe üyelerine çağrı

Müge Anlı’dan Fenerbahçe üyelerine çağrı

Müge Anlı, ATV'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınında, Fenerbahçe Kongre Üyelerini yarın yapılacak olan Tüzük Tadil Kongresi'ne davet etti.

8 Eylül 2023 14:58
Müge Anlı’dan Fenerbahçe üyelerine çağrı
0

BEĞENDİM

Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Müge Anlı bugün canlı yayınlanan programında Fenerbahçe Kongre Üyelerine çağrıda bulundu. Anlı üyeleri, yarın sabah 10.30’da gerçekleştirilecek kongreye davet etti.

Anlı’dan çağrı

Başarılı sunucu, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında “Fenerbahçe’nin Tüzük Tadil Kongresi için bir çağrısı var” diyerek Fenerbahçeli üyelere seslendi.

Başkan Ali Koç’tan çağrı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, yarın gerçekleşecek Tüzük Tadil Kongresi için üyelere çağrıda bulundu. Başkan Koç, çağrısında şu ifadelere yer verdi:

“Uzun bir süredir Kulübümüzün tüzüğünü çağımızın gerekliliklerini karşılayacak ve de aynı zamanda 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu ile uyumlu hale getirmek için uzun süredir yoğun çaba sarf etmekteyiz.

Yeni tüzüğümüz sizler tarafından onaylandığı takdirde; hem yeni kanunun emrettiği değişiklikler yapılmış olacak hem de çok daha demokratik, şeffaf, katılımcı, modern, sade ve anlaşılır bir tüzüğe sahip olacağız.

Tüzüğümüz yeni kanunla uyumlu hale getirilmediği takdirde amatör branş faaliyetlerimizi sürdürememe riskimiz olduğunu da özellikle belirtmek isterim.

Tüzük değişikliği ile beraber yıllardır taraftarımızın talebi olan stadımızın Atamızın ismini taşıması konusunu Genel Kurulumuzun onayına sunacağız.

Sizlerden onay alındığı takdirde stat isim değişikliği için gereken izin sürecini devletimiz nezdinde başlatacağız.

Milyonlarca taraftarımızın resmi temsilcisi olarak siz kongre üyelerimizden, taşıdığınız sorumluluğun bilinciyle Olağanüstü Genel Kurulumuza gereken katılımı sağlamanızı, Kulübümüze destek olmanızı rica ederim.

Gelin Fenerbahçemizin tarihinde yeni bir sayfayı daha hep beraber açalım. Yarın sabah 10.30’da başlayacak Genel Kurulumuzda görüşmek üzere.

Sevgi ve saygılarımla…”

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.