WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,5670 0.05%
EURO 35,0410 0.48%
ALTIN 2.423,740,04
BITCOIN 2095894-4,00%
  • Hamburger 3
World of Türkiye Dergisi yayında

World of Türkiye Dergisi yayında

Çatı şirketimiz Asmir Medya’nın dergisi World of Türkiye ilk sayısı okurlarıyla buluştu.

7 Eylül 2023 14:00
World of Türkiye Dergisi yayında
0

BEĞENDİM

Çatı şirketimiz Asmir Medya’nın dergisi World of Türkiye ilk sayısı okurlarıyla buluştu.

Güncel, tarafsız ve kaliteli haberciliği ilke edinen yayınlarımızı yeni dergimiz ile güçlendiriyoruz. Asmir Medya’nın yeni dergisi World of Türkiye bugün itibariyle yayın hayatına başladı. Türkiye ve dünya gündeminden önemli haberler, araştırmaları ile ses getiren uzman yazarların görüş ve analizlerinin yer aldığı World of Türkiye dergimizde Türkiye ve dünya ekonomisi, uluslararası ilişkiler konusunda uzman isimler yer alıyor.

World of Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini, Asmir Medya Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As’ın yaptığı derginin yazı ekibinde de kalemi güçlü önemli isimler yer alıyor. Dergi bünyesinde; güncel haberlerin yanı sıra iş dünyasının duayen isimleri ile gündem, tecrübe ve iş geçmişlerine dönük başarı hikayeleri aktarılacak. Ayrıca, her sayıda köklü firmaların temsilcileri, dijital çağın yeni oyuncuları, uluslararası ilişkiler, hukuk ve akademi çevrelerinden uzman isimler görüşlerini paylaşacak.

Her sayıda farklı konu

Reşit Kemal As, World of Türkiye dergisi ile ilgili, “İlk sayımız ile birlikte gündeme dair farklı konulara odaklanarak olayları derinlemesine ele aldık. Sektör, bölge ve iş dünyasından haberlerinin de yer alacağı derginin her sayısında; farklı alanlarda Türkiye’nin geldiği noktalar işaret edilecek. Gelecek sayılarda da değerli okurlarımızın ilgisini çekecek ve bilgilendirecek haber ve yazılara yer vermeye devam edeceğiz” dedi.

Hem basılı hem dijital platformlarda hem de World of Türkiye sitesinde

Basılı tarafının yanı sıra dijital platformlarda da etkin bir şekilde varlığını sürdürecek World of Türkiye Dergisi, dopdolu içeriğiyle dünyadaki ve Türkiye’deki son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak için linkten dergimizi takip edebilirsiniz. Ayrıca www.worldofturkiye.com haber sitemizin sağ üst köşesinden de dergimize ulaşabilirsiniz.

 

 

World of Türkiye

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.