WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2097 0.08%
EURO 35,0271 0.05%
ALTIN 2.516,130,24
BITCOIN 22873367,03%
Yabani 34. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, NOW TV – FOX TV Yabani dizisi canlı izleme linki 11 MAYIS
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • Yabani 34. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, NOW TV – FOX TV Yabani dizisi canlı izleme linki 11 MAYIS

Yabani 34. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, NOW TV – FOX TV Yabani dizisi canlı izleme linki 11 MAYIS

Yabani 33. bölüm Full İZLE! 11 MAYIS Yabani dizisi 34. bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Detaylar haberimizde.

11 Mayıs 2024 12:44
Yabani 34. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, NOW TV – FOX TV Yabani dizisi canlı izleme linki 11 MAYIS
0

BEĞENDİM

Yabani 33. bölüm 2 fragmanı yayınlandı! Elif’in ipucu, Yaman’ı intikam peşine düşürüyor. Rüya suskunluğunu bozacak mı? Alaz, gerçeği açıklayacak mı? Yabani dizisinin heyecanı doruk noktasına çıkıyor! 33. bölüm 2. fragmanı ile yeni bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları gelmeye başladı. Peki Yaman, Elif’in son ipucu ile katilin peşine düşecek mi? Rüya’nın suskunluğu ne zaman sona erecek? Alaz, Yaman’a yalan söylemeye devam edecek mi?

Yeni bölümde neler olacak?

Yabani dizisinin 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve yeni bölümde nefes kesen gelişmeler yaşanacağı kesin! Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi’nin başrollerinde yer aldığı dizi, izleyicilerini gerilim ve heyecana sürüklüyor.

Elif’in İpucu ve Yaman’ın Peşinde Düşüşü

Elif, son nefesini verirken Yaman’a önemli bir ipucu bırakır. Yaman, bu ipucunun peşine düşerek sevdiği kadına çarpan kişiyi bulmaya kararlıdır. Artık Asi ve Cesur’dan başka kimseye güvenemediğinin farkındadır.

Yabani 34. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, NOW TV - FOX TV Yabani dizisi canlı izleme linki 11 MAYIS

Asi ve Cesur’un Tehlikeli Takibi

Gençler, Rüya, Alaz ve Çağla’yı ayrı ayrı takibe alırlar. Asi, bilgi toplamak için Alaz’a yaklaşır ancak bu durum Alaz’ı yaralar. Neslihan da bu fırtınalı ilişkiye müdahil olmaya çalışır. Alaz, tüm bu baskılar altında Serhan’ın oğlu gibi davranıp Yaman’a yalan söylemeyi sürdürebilecek midir?

Yaman ve Alaz Kardeşliği

Yaman, Alaz’la aralarındaki kardeşlik bağının güçlenmesine inanır ve ona güvenmeye karar verir. Çağla ise hala babasının etkisi altındadır ve onu korumaya çalışır. Bu durum Rüya ile aralarında gerginlik yaratır.

Rüya’nın Suskunluğunun Sebebi

Rüya’nın susmasının tek sebebi Şebnem’in karnındaki bebektir. Fakat Şebnem’in başka suçları da ortaya çıkarsa, artık Rüya’yı susturmak mümkün olacak mıdır? Rüya’nın çevresinde buna izin vermemeye kararlı insanlar vardır.

Şebnem’in Panik ve Serhan’a Güvensizlik

Şebnem köşeye sıkıştıkça Serhan’a karşı kendini korumaya çalışır. Her ikisine de itimadı olmayan Güven, arkalarında bıraktıkları izleri adım adım takip etmektedir.

Felaket ve Ağır Bedel

Yaman tam Alaz’ı kendi tarafına çekebileceğine inanırken, yaşanan bir felaket hepsine ödeyecekleri bedelin çok ağır olduğunu gösterir.

Yabani 33. bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yabani 33. bölüm 11 Mayıs Cumartesi günü 20:00’da NOW TV – FOX TV’de yayınlanacak. Tüm bu heyecan verici gelişmelerin yaşanacak yeni bölüm ekranlara gelecek. Yabani 33. bölüm full İZLE! Bölümün tamamını reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 34. bölüm fragmanı izleme linki

Yabani 34. bölüm fragmanı reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 33. bölüm fragmanı

Uğur Selamcı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.