WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21566250,17%
YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 11 MAYIS FULL İZLE! Yabani dizisi NOW TV – FOX TV 33. Bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!
  • World of Türkiye
  • Magazin
  • YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 11 MAYIS FULL İZLE! Yabani dizisi NOW TV – FOX TV 33. Bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 11 MAYIS FULL İZLE! Yabani dizisi NOW TV – FOX TV 33. Bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

Yabani 33. bölüm Full İZLE! 11 MAYIS Yabani dizisi 34. bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Detaylar haberimizde.

11 Mayıs 2024 12:42
YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 11 MAYIS FULL İZLE! Yabani dizisi NOW TV – FOX TV 33. Bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!
0

BEĞENDİM

Yabani 33. bölüm 2. fragmanı ile merak uyandıran gelişmeler izleyiciyi ekranlara kilitliyor. Peki bu fırtınalı dizide neler olacak?

Yabani 33. bölüm 2 fragmanı yayınlandı! Elif’in ipucu, Yaman’ı intikam peşine düşürüyor. Rüya suskunluğunu bozacak mı? Alaz, gerçeği açıklayacak mı? Yabani dizisinin heyecanı doruk noktasına çıkıyor! 33. bölüm 2. fragmanı ile yeni bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları gelmeye başladı. Peki Yaman, Elif’in son ipucu ile katilin peşine düşecek mi? Rüya’nın suskunluğu ne zaman sona erecek? Alaz, Yaman’a yalan söylemeye devam edecek mi?

Yeni bölümde neler olacak?

Yabani dizisi 33. bölüm 2. fragmanı ile heyecan doruğa çıktı! Yaman ve Alaz’ın kardeşlik bağı, ihanet ve yalanlar ile sarsılıyor. Elif’in son ipucu ile Yaman, onu kimin kaçırdığını bulmaya kararlı. Asi ve Cesur, Yaman’ın tek umut ışığı haline gelirken, Alaz’ı korumak için Rüya ile Çağla karşı karşıya geliyor. Peki bu fırtınalı denizde kimler sağlam kalabilecek?

Yaman ve Alaz Kardeşlik Sınavında

Yaman, Alaz’a olan güvenini pekiştirirken, Alaz ise Serhan’ın oğlu gibi davranmak ve Yaman’a yalan söylemek zorunda kalıyor. Bu durum, kardeşlik bağlarını zorlarken, Yaman’ın Alaz’ı kendi tarafına çekme çabaları da sekteye uğruyor.

YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 11 MAYIS FULL İZLE! Yabani dizisi NOW TV - FOX TV 33. Bölüm reklamsız donmadan HD İZLE!

Rüya’nın Suskunluğunun Bedeli

Rüya, Şebnem’in karnındaki bebek için sessiz kalmayı tercih ediyor. Fakat Şebnem’in karanlık sırları ortaya çıkarsa, Rüya’yı susturmak mümkün olacak mı? Güven ve Elif, Rüya’yı korumak için harekete geçerken, Şebnem köşeye sıkışıyor.

Neslihan Müdahalede

Neslihan, Alaz ve Yaman arasındaki fırtınalı ilişkiye müdahale etmeye çalışıyor. Bu durum gerilimi tırmandırırken, Alaz’ın üzerindeki baskılar artıyor.

Şebnem ve Serhan’ın Sonu Yakın Mı?

Şebnem, Serhan’a karşı kendini güvenceye almaya çalışırken, Güven arkalarında bıraktıkları izleri takip ediyor. Her iki karakter de köşeye sıkışırken, sonlarının yakın olduğu hissediliyor.

Yaman’ı Bekleyen Büyük Acı

Yaman, tam Alaz’ı kendi tarafına çekebileceğine inanırken, yaşanan bir felaket her şeyi alt üst ediyor. Bu felaketin bedeli ise çok ağır olacak gibi görünüyor.

Yabani 33. bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yabani 33. bölüm 11 Mayıs Cumartesi günü 20:00’da NOW TV – FOX TV’de yayınlanacak. Tüm bu heyecan verici gelişmelerin yaşanacak yeni bölüm ekranlara gelecek. Yabani 33. bölüm full İZLE! Bölümün tamamını reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 34. bölüm fragmanı izleme linki

Yabani 34. bölüm fragmanı reklamsız ve donmadan izlemek için TIKLAYINIZ…

Yabani 33. bölüm fragmanı

Uğur Selamcı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.