WOTTV E-DERGİ
DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 20909011,07%
Yeniden Refah Partisi’nden yerel seçim açıklaması

Yeniden Refah Partisi’nden yerel seçim açıklaması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, "Yeniden Refah Partisi, 81 il, 922 ilçede seçime kendi logosu ve kendi adaylarıyla katılmak üzere hazırlığını yapmaktadır" dedi.

15 Ağustos 2023 17:27
Yeniden Refah Partisi’nden yerel seçim açıklaması
0

BEĞENDİM

Yeniden Refah Partisi’nde yerel seçim hazırlığı… Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Samsun’da bir restoranda basın toplantısı düzenledi. Kılıç toplantıda, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Türkiye’de siyasetin yeniliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Kılıç, “Türk siyasetinde gerçek alternatifin Yeniden Refah Partisi olduğuna da bütün kalbimle inanıyorum. Yeniden Refah Partisi hem iktidarın hem de muhalefetin alternatifidir” dedi.

Önümüzdeki sene yapılacak seçimlere değinen Kılıç, “Türkiye’nin bugün yerel yönetimde de genel yönetimde de ihtiyacı olan anlayış milli görüştür. Yeniden Refah Partisi, 81 il, 922 ilçede seçime kendi logosu ve kendi adaylarıyla katılmak üzere hazırlığını yapmaktadır. Ama gün gelir Cumhur İttifakı’ndan yerel seçimlere yönelik olarak da bazı iller ya da bütün iller kapsamında bir yeniden ittifak teklifi, talebi oluşursa yetkili kurullarımızla bu teklifi değerlendirir ona göre kararımızı veririz.

İttifak yokmuş gibi seçimlere kendi logomuzla girmek üzere çalışıyoruz. İttifak olursa da önümüze alır bakarız ve bir yol çizeriz” ifadelerini kullandı.

World of Türkiye

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.